x
Rezerwuj wizyty na najlepsze usługi
Wyszukaj usługę
Wybierz najlepszą
Rezerwuj online


Idea mbooking jest bardzo prosta. System rezerwacji online udostępnia oferty firm z sektora usługowego. Szukasz dobrego fryzjera, polecanego dentysty, najskuteczniejszej szkoły językowej skorzystaj z wyszukiwarki opartej na sile rekomendacji, a znajdziesz najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom firmę. Zarezerwuj wizytę online oszczędzając czas na wykonywanie telefonów czy osobiste fatygowanie się do lokalu.
Poczuj się jak w lokalu oglądając jego wizualizację
Podczas decydowania się na usługę konkretnego lokalu niezwykle ważnym aspektem jest możliwość oceny pewnych standardów. Dla jak najlepszej prezentacji oferty udostępniamy firmom możliwość wizualizacji wnętrza metodą 360°. Dzięki tej technologii możesz sprawdzić jak prezentuje się wnętrze lokalu bez wychodzenia z domu i ocenić czy wyposażenie wnętrza buduje Twoje zaufanie.

Więcej

Kup kartę podarunkową
W mbooking masz także możliwość zakupu karty podarunkowej. To doskonały pomysł na prezent. Jeśli ktoś z Twoich najbliższych lubi pływać, marzy o poznaniu obcego języka lub uwielbia kino możesz zrealizować jego marzenia obdarowując go kartą podarunkową na wybraną usługę. >>


Korzystaj z rabatów i promocji
Zależy Ci na tym by mieć dostęp do jak najlepszych rabatów i promocji, chcesz być na bieżąco informowany jakie akcje promocyjne wprowadzają lokale usługowe z Twojej okolicy? Przystąp do programu lojalnościowego, a poza tymi korzyściami możesz uzyskać stałe rabaty, punkty lub skorzystać z wyjątkowej promocji, np. co dziesiątego strzyżenia gratis. >>
Powiadomimy Cię o zbliżającej się rezerwacji
Zdarza się, że w natłoku pracy przeoczymy zarezerwowany termin u dentysty lub masażysty. Taka sytuacja jest niekorzystna dla obu stron. Czas poświęcony na rezerwację będzie zmarnowany, a zaplanowana wizyta w dogodnym dla nas terminie przepadnie. To się zdarza i na pewno nie jest wywołane złą wolą. Dbamy o to byś nie przeoczył terminu zamówionej wizyty poprzez system powiadomień SMS i email o zbliżającej się wizycie. W ten sposób eliminujemy możliwość przeoczenia zamówionej usługi.


Komunikuj się z firmą i wysyłaj zapytania
Kontakt z klientem jest niezwykle ważny w prowadzeniu każdego biznesu. Szybka reakcja na pytania to nie tylko wzbudzanie zaufania, ale również budowanie marki. Jeśli masz pytania do usługodawcy? Chcesz się zapytać o jakiś szczegół? System rezerwacji online mbooking daje Ci możliwość szybkiej komunikacji z firmą poprzez specjalnie przygotowany do tego formularz. Skorzystaj z niego, a niezwłocznie otrzymasz odpowiedź na postawione kwestie.
Znajdź usługi i rezerwuj termin wprost ze swojego telefonu
Rezerwacji usług możesz dokonać w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki aplikacji na smartfona możesz zamówić wizytę szybko i w prosty sposób.


Pobierz aplikację mobilną
KONTAKT
kontakt@mbooking.pl
695 522 255