x
Rezerwuj wizyty na najlepsze usługi
Wyszukaj usługę
Wybierz najlepszą
Rezerwuj online


Idea mbooking jest bardzo prosta. System rezerwacji online udostępnia oferty firm z sektora usługowego. Szukasz dobrego fryzjera, polecanego dentysty, najskuteczniejszej szkoły językowej skorzystaj z wyszukiwarki opartej na sile rekomendacji, a znajdziesz najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom firmę. Zarezerwuj wizytę online oszczędzając czas na wykonywanie telefonów czy osobiste fatygowanie się do lokalu.
Kup kartę podarunkową
W mbooking masz także możliwość zakupu karty podarunkowej. To doskonały pomysł na prezent. Jeśli ktoś z Twoich najbliższych lubi pływać, marzy o poznaniu obcego języka lub uwielbia kino możesz zrealizować jego marzenia obdarowując go kartą podarunkową na wybraną usługę. >>


Korzystaj z rabatów i promocji
Zależy Ci na tym by mieć dostęp do jak najlepszych rabatów i promocji, chcesz być na bieżąco informowany jakie akcje promocyjne wprowadzają lokale usługowe z Twojej okolicy? Przystąp do programu lojalnościowego, a poza tymi korzyściami możesz uzyskać stałe rabaty, punkty lub skorzystać z wyjątkowej promocji, np. co dziesiątego strzyżenia gratis. >>
Powiadomimy Cię o zbliżającej się rezerwacji
Zdarza się, że w natłoku pracy przeoczymy zarezerwowany termin u dentysty lub masażysty. Taka sytuacja jest niekorzystna dla obu stron. Czas poświęcony na rezerwację będzie zmarnowany, a zaplanowana wizyta w dogodnym dla nas terminie przepadnie. To się zdarza i na pewno nie jest wywołane złą wolą. Dbamy o to byś nie przeoczył terminu zamówionej wizyty poprzez system powiadomień SMS i email o zbliżającej się wizycie. W ten sposób eliminujemy możliwość przeoczenia zamówionej usługi.


Komunikuj się z firmą i wysyłaj zapytania
Kontakt z klientem jest niezwykle ważny w prowadzeniu każdego biznesu. Szybka reakcja na pytania to nie tylko wzbudzanie zaufania, ale również budowanie marki. Jeśli masz pytania do usługodawcy? Chcesz się zapytać o jakiś szczegół? System rezerwacji online mbooking daje Ci możliwość szybkiej komunikacji z firmą poprzez specjalnie przygotowany do tego formularz. Skorzystaj z niego, a niezwłocznie otrzymasz odpowiedź na postawione kwestie.
Znajdź usługi i rezerwuj termin wprost ze swojego telefonu
Rezerwacji usług możesz dokonać w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki aplikacji na smartfona możesz zamówić wizytę szybko i w prosty sposób.


Pobierz aplikację mobilną
KONTAKT
kontakt@mbooking.pl
695 522 255