x
Zawsze pamiętaj o lojalności klientów.
Uruchom program lojalnościowy i zbuduj zaufanie.
Bądź prokliencki z dobrym programem lojalnościowym na warunkach zdefiniowanych przez Ciebie. Z programem lojalnościowym pozyskasz lojalnych klientów, którzy nie tylko chętnie będą korzystać z Twojej oferty, ale również polecą ją innym. Program lojalnościowy można dopasować do specyfiki działalności oferowanych usług. Są one naliczane automatycznie podczas bieżącej obsługi klienta. System pilnuje aby klient otrzymał odpowiedni rabat lub usługę gratis kiedy przyjdzie na to odpowiedni moment. Podczas przeglądania oferty i rezerwacji online klient widzi jakie są dostępne programy lojalnościowe. To jest dodatkowa zachęta do wybrania Twojej usługi.
Wpłyń na lojalność klientów
Jednym z lepszych sposobów na budowanie długotrwałych relacji z klientem jest skuteczny program lojalnościowy. Dzięki niemu Klient zawsze wróci jeśli wie że może na czym skorzystać i zapamięta markę firmy. Najwięcej zysków przynoszą stali klienci, którzy częściej korzystają z usług.

Znajdź swoich ambasadorów
Nie ma lepszego marketingu niż polecenie usługodawcy przez zadowolonego klienta. Klient otrzymując np. darmową usługę czy rabat za to że jest lojalny na pewno zapamięta Twoją firmę i poleci ja innym. Jest to najtańszy sposób na skuteczny marketing i zdobywanie nowych klientów.

Pozytywne opinie przyśpieszą zakup usługi
Pozostawione przez Twoich klientów pozytywne komentarze przyciągną nowych klientów. Program lojalnościowy skutecznie zachęca do tego by obecni klienci pozostawili pozytywne komentarze. Większość użytkowników szukając usługi opiera się na pozostawionych opiniach.
Innowacyjne programy lojalnościowe
Rabat jednorazowy
stała, procentowa lub kwotowa wartość udzielanego rabatu bez względu na ilość oraz sumę opłaconych przez Klienta usług.
Progi rabatowe
możliwość zdefiniowania progów rabatowych w zależności od kwoty zrealizowanych usług. Nie ma ograniczenia w ilości progów.
Rabat progresywny
możliwość zdefiniowania narastającej wartości rabatu. Punkt odniesienia to max. wartość udzielanego rabatu oraz kwoty.
Zbieranie punktów
możliwość określenia reguł przydzielania punktów za zakup usługi, a nastepnie ich wymiany na rabat na kolejną usługę.
Gratisowe usługi
możliwość zdefiniowania reguł realizacji darmowych usług w rozliczeniu cyklicznym (np. co 5-te strzyżenie gratis).
Rabaty za polecenia
rabat za skuteczne polecenie usługi innemu Klientowi. Rabaty będą się sumować w ramach danego programu lojalnościowego.
Pobierz aplikację mobilną
KONTAKT
kontakt@mbooking.pl
695 522 255