Symetria
ul. 3 Maja 11
40-096 Katowice
Opinie: 6 (średnia z 4 opinii)
Kontakt:
tel: 501
Pokaż numer
487576
e-mail:
Pokaż adres
symetria@kw.katowice.pl
facebook
Sposoby płatności:
• płatnosć online tPay
Godziny otwarcia:
Pn:
10:00 - 21:00
Wt:
10:00 - 21:00
Śr:
10:00 - 21:00
Cz:
10:00 - 21:00
Pt:
Zamknięte
So:
Zamknięte
Nd:
Zamknięte

Notice: Undefined variable: inf_green in /var/www/clients/client1/web1/web/komunikaty.php on line 24
Fitness
movementFACTS®
1h
Normalny 12,00 zł
movementFACTS® to świadomy trening mobilizacji, stabilizacji i równowagi, czyli podstawowych filarów korzystnej dla zdrowia aktywności fizycznej. W trakcie zajęć dużo uwagi poświęca się właściwej postawie ciała i poprawnej technice wykonywanych ćwiczeń. Jest to trening, który pozwala wypracować naturalne i prawidłowe wzorce ruchowe. Proponowane ćwiczenia to ruchy złożone, wymagające zaangażowania wielu partii ciała. Wśród nich są przysiady i ćwiczenia skocznościowe (tzw. ćwiczenia plyometryczne); ćwiczenia równoważne; zestawy ´push & pull´ (pchanie i podnoszenie), które symetrycznie aktywizują przód i tył ciała; ćwiczenia poprawiające stabilizację na poziomie głębokim (core); jak również ćwiczenia zwiększające ruchomość ciała, czyli mobilizacja. Trening movementFACTS® jest dobrym przygotowaniem, bazą do bardziej intensywnych ćwiczeń, w tym również do treningu hitFACTS®.
Katowice
(2)
6.0
hitFACTS®
1h
Normalna 12,00 zł
hitFACTS® jest treningiem interwałowym z użyciem ciężaru własnego ciała, który zachęca do wyjścia ze swojej strefy komfortu. Zasadniczą częścią treningu są ćwiczenia o zmiennej intensywności ich wykonywania. Proponowane ćwiczenia są również starannie dobranymi zestawami w oparciu o podstawowe wzorce ruchowe o różnych poziomach trudności, stąd zajęcia te określa się jako trening funkcjonalny. Lekcja hitFACTS® wraz z rozgrzewką trwa ok. 30–35 min. Jej dopełnieniem jest ´cool-down´ w formie stretchingu lub fascialFACTS®, czyli aktywnej regeneracji układu mięśniowo – powięziowego.
Katowice
(2)
6.0
Joga
Joga
1h 30min
promocja
Normalna 15,00 zł
JOGA – praktyka asan w nurcie Vinyasa Krama Jogi. Jest to praktyka z przewagą sekwencji dynamicznych, gdzie praca wychodzi od uświadomienia sobie podstawy pozycji, aktywizacji mięśni na poziomie głębokim oraz ustalenia zrównoważonego rytmu oddechowego. Kolejnym etapem jest wprowadzenie ruchu, który powinien być synchronizowany z naszym oddechem. Praca pozwala rozwijać świadomość oddechu, uwalnia od zbędnych napięć oraz poprawia koncentrację. Elementem praktyki są również pozycje statyczne, które będą wspomagać naukę budowania właściwej, naturalnej dla nas postawy ciała oraz będą rozwijać naszą siłę. Każde zajęcia kończą się relaksacją.
Katowice
(0)
0.0
Fizjoterapeuta
Tai chi z kijem
1h
Katowice
(0)
0.0
Body Core
taśmy typu TRX
1h
Normalna 12,00 zł
TRX to trening z masą własnego ciała, do którego wykorzystuje się specjalny zestaw regulowanych pasów. Taśmy TRX można zawiesić w dowolnym miejscu w domu lub na zewnątrz, co czyni ten rodzaj ćwiczeń idealną alternatywą dla siłowni. Dzięki TRX równomiernie rozbudujesz oraz wzmocnisz mięśnie bez obciążania stawów i kręgosłupa. W treningu TRX mięśnie pracują pokonując siłę grawitacji i dźwigając ciężar ciała ćwiczącego. Pozwala to na ich równomierny rozwój bez obciążania stawów i kręgosłupa, co nie jest możliwe w przypadku ćwiczeń na skomplikowanych maszynach z siłowni. Podczas treningu wiele grup mięśniowych pracuje jednocześnie, w tym mięśnie głębokie, odpowiadające za prawidłową postawę i stabilizację sylwetki. TRX skutecznie poprawia siłę, wytrzymałość, równowagę, chroni układ ruchu przed kontuzjami oraz nadmiernym przeciążeniem
Katowice
(0)
0.0
Pobierz aplikację mobilną
KONTAKT
kontakt@mbooking.pl
695 522 255