Ab Hostel
Tarczyńska 1/59
02-495 Warszawa
Opinie: 0 (średnia z 0 opinii)
Kontakt:
tel:
e-mail: biuro@abhostel.pl
facebook
Sposoby płatności:
• karta płatnicza
Hostel
Walt - pokój jednoosobowy
130,00 zł
Walt DisneyAmerykański reżyser producent filmowy, scenarzysta, aktor dubbingowy, animator, przedsiębiorca. Jeden z największych twórców przemysłu rozrywkowego w historii, legenda animacji i filmu. Zdobył rekordową liczbę 59 nominacji do Oskarów, z czego zdobył również rekordową liczbę 22 statuetek, siedmiokrotny zdobywca Nagrody Emmy. Wraz z bratem, Royem Oliverem, założyli wspólnie przedsiębiorstwo Walt Disney Productions, znaną obecnie pod nazwą The Walt Disney Company, największą korporację medialną świata. W 1928 r. w filmie „Plane Crazy” pierwszy raz ukazała się postać Myszki Miki. Została stworzona przez Walta po odebraniu wytwórni praw do Królika Oswalda. W tym samym roku miał premierę pierwszy animowany film dźwiękowy „ Parowiec Willie” .Głosu postaci Myszki Miki udzielił sam Walt Disney. Z czasem powstały kolejne postacie: pies Pluto, który zawsze towarzyszył Miki-emu oraz Kaczor Donald.
Warszawa
(0)
0.0
Audrey - pokój dwuosobowy
160,00 zł
Warszawa
(0)
0.0
Marlene - pokój dwuosobowy
160,00 zł
Marlene DietrichNiemiecka aktorka i piosenkarka posiadająca amerykańskie obywatelstwo. Początkowe grała małe role filmowe. Dopiero rola w filmie „Błękitny anioł” przyniósł jej międzynarodową sławę. Po wybuchu II wojny światowej opowiedziała się przeciwko III Rzeszy Niemieckiej i zaczęła występować na froncie dla amerykańskich żołnierzy. Ciekawostka jest, że w filmie „Maroko” w którym zagrała role pierwszoplanową, pokazana została pierwsza w historii kina scena pocałunku lesbijskiego. Na swoim koncie ma ponad 30 głównych ról filmowych. Jest największa ikoną kina XX wieku. W 1999 r. Amerykańska Akademia Filmowa ogłosiła listę najlepszych aktorek wszechczasów. Marlene zajęła 9 miejsce. 
Warszawa
(0)
0.0
Al - pokój dwuosobowy
160,00 zł
Al CaponeAmerykański gangster pochodzenia włoskiego. Już jako nastolatek działał w grupach przestępczych. Zdobył niesamowity majątek dzięki prohibicji i nielegalnemu przemycie spirytusu. Jego fortuna była ogromna i dzięki niej miał w „kieszeni” najważniejsze władze miasta Chicago. Grupa agentów federalnych, ze względu na swoją nieprzekupność zwana „Nietykalnymi” doprowadziła do udowodnienia mu nielegalnych dochodów i nie płacenia z tego tytułu podatków. W 1932 r. Al. Capone został skazany i osadzony w ciężkim więzieniu federalnym. Następnie został przeniesiony do Alcatraz. W tym czasie jego interesy upadły. Fortuna zaczęła maleć. Opuścił więzienie w 1939 r. 
Warszawa
(0)
0.0
Louis - pokój dwuosobowy
160,00 zł
Louis Armstrong Amerykański trębacz i wokalista jazzowy. Wyróżniał się stylem gry na trąbce i wokalistyką jazzową. Urodzony w Nowy Orleanie w biednej robotniczej rodzinie. Zaniedbany przez rodzinę trafił do zakładu poprawczego, gdzie zaczął uczyć się gry na kornecie. W 1922 r. przeprowadza się do Chicago. Zastaje zaproszony Joe „King” Oliver do gry w Creole Jazz Band. W tym zespole dokonał swoich pierwszych nagrań, grając drugi kornet w tej grupie. W późniejszych latach jak i po II wojnie światowej prowadziła własne zespoły. Dość często występował często w duecie z Ella Fitzgerald.
Warszawa
(0)
0.0
Pokaż więcej
Pobierz aplikację mobilną
KONTAKT
kontakt@mbooking.pl
695 522 255