Ab Hostel
ul. Tarczyńska 1/59
02-495 Warszawa
Opinie: 0 (średnia z 0 opinii)
Kontakt:
tel: 501
Pokaż numer
300852
e-mail:
Pokaż adres
biuro@abhostel.pl
facebook
Sposoby płatności:

Notice: Undefined variable: inf_green in /var/www/clients/client1/web1/web/komunikaty.php on line 24
Hostel
Walt - pokój jednoosobowy
130,00 zł
Walt DisneyAmerykański reżyser producent filmowy, scenarzysta, aktor dubbingowy, animator, przedsiębiorca. Jeden z największych twórców przemysłu rozrywkowego w historii, legenda animacji i filmu. Zdobył rekordową liczbę 59 nominacji do Oskarów, z czego zdobył również rekordową liczbę 22 statuetek, siedmiokrotny zdobywca Nagrody Emmy. Wraz z bratem, Royem Oliverem, założyli wspólnie przedsiębiorstwo Walt Disney Productions, znaną obecnie pod nazwą The Walt Disney Company, największą korporację medialną świata. W 1928 r. w filmie „Plane Crazy” pierwszy raz ukazała się postać Myszki Miki. Została stworzona przez Walta po odebraniu wytwórni praw do Królika Oswalda. W tym samym roku miał premierę pierwszy animowany film dźwiękowy „ Parowiec Willie” .Głosu postaci Myszki Miki udzielił sam Walt Disney. Z czasem powstały kolejne postacie: pies Pluto, który zawsze towarzyszył Miki-emu oraz Kaczor Donald.
Warszawa
(0)
0.0
Audrey - pokój dwuosobowy
160,00 zł
Warszawa
(0)
0.0
Marlene - pokój dwuosobowy
160,00 zł
Marlene DietrichNiemiecka aktorka i piosenkarka posiadająca amerykańskie obywatelstwo. Początkowe grała małe role filmowe. Dopiero rola w filmie „Błękitny anioł” przyniósł jej międzynarodową sławę. Po wybuchu II wojny światowej opowiedziała się przeciwko III Rzeszy Niemieckiej i zaczęła występować na froncie dla amerykańskich żołnierzy. Ciekawostka jest, że w filmie „Maroko” w którym zagrała role pierwszoplanową, pokazana została pierwsza w historii kina scena pocałunku lesbijskiego. Na swoim koncie ma ponad 30 głównych ról filmowych. Jest największa ikoną kina XX wieku. W 1999 r. Amerykańska Akademia Filmowa ogłosiła listę najlepszych aktorek wszechczasów. Marlene zajęła 9 miejsce. 
Warszawa
(0)
0.0
Al - pokój dwuosobowy
160,00 zł
Al CaponeAmerykański gangster pochodzenia włoskiego. Już jako nastolatek działał w grupach przestępczych. Zdobył niesamowity majątek dzięki prohibicji i nielegalnemu przemycie spirytusu. Jego fortuna była ogromna i dzięki niej miał w „kieszeni” najważniejsze władze miasta Chicago. Grupa agentów federalnych, ze względu na swoją nieprzekupność zwana „Nietykalnymi” doprowadziła do udowodnienia mu nielegalnych dochodów i nie płacenia z tego tytułu podatków. W 1932 r. Al. Capone został skazany i osadzony w ciężkim więzieniu federalnym. Następnie został przeniesiony do Alcatraz. W tym czasie jego interesy upadły. Fortuna zaczęła maleć. Opuścił więzienie w 1939 r. 
Warszawa
(0)
0.0
Louis - pokój dwuosobowy
160,00 zł
Louis Armstrong Amerykański trębacz i wokalista jazzowy. Wyróżniał się stylem gry na trąbce i wokalistyką jazzową. Urodzony w Nowy Orleanie w biednej robotniczej rodzinie. Zaniedbany przez rodzinę trafił do zakładu poprawczego, gdzie zaczął uczyć się gry na kornecie. W 1922 r. przeprowadza się do Chicago. Zastaje zaproszony Joe „King” Oliver do gry w Creole Jazz Band. W tym zespole dokonał swoich pierwszych nagrań, grając drugi kornet w tej grupie. W późniejszych latach jak i po II wojnie światowej prowadziła własne zespoły. Dość często występował często w duecie z Ella Fitzgerald.
Warszawa
(0)
0.0
Charlie - pokój dwuosobowy
160,00 zł
Charlie Chaplin Brytyjski aktor i reżyser kina niemego jak również filmów udziękowionych, scenarzysta, kompozytor. Jego rodzice byli aktorami ale bez większych sukcesów zawodowych. Charlie pierwszy raz stanął na scenie mając 5 lat, zastępując swoja matkę. W wieku 11 lat otrzymał rolę konicznego kota w pantomimie „Kopciuszek”. W 1903 r. otrzymał pierwszą stałą pracę, grając chłopca sprzedającego gazety w filmie o Sherlocku Holmesie. Według papierów imigracyjnych przyjechał do Ameryki w 1912 r. i od razu został zauważony przez producenta filmowego, który zatrudnił go w swoim studiu Keystone Film Company. Wraz z wspólnikami w 1919 r. Chaplin założył studio United Artists. Zaczęto nagrywać pierwsze filmy dziękowe i to stało się głównym nurtem kinematografi. Jednak Charlie nie zdecydował się na ten krok, aż do lat 30 . Jego nieme filmy odnosiły wielkie sukcesy. Ze względu na swoje poglądy znalazł się na tzn. czarnej liście Hollywood. 
Warszawa
(0)
0.0
Coco - pokój trzyosobowy
za łóżko 75,00 zł
oco Chanel Francuska projektantka mody. Od 1915 roku zrewolucjonizowała damską modę, promując ubrania o prostych sportowych fasonach oraz pozbawione ozdób krótkie sukienki, stając się na sześć dziesięcioleci ikoną paryskiej haute couture. W świecie mody jest powiedzenie: „Coco Chanel uwolniła kobiety, a Yves Saint Laurent nauczył je w siebie wierzyć”. W 1922 r. na rynku zaczęły być promowane jej pierwsze perfumy Chanel No. 5 , które od razu podbiły francuski rynek. Przedsiębiorstwa Chanel zatrudniały na przełomie lat 20. i 30. około 3500 osób (m.in. dom mody – zajmujący już kilka kamienic przy Rue Cambon, laboratorium perfumeryjne, zakład tekstylny, pracownia biżuterii artystycznej). 
Warszawa
(0)
0.0
Albert - pokój czteroosobowy
za łóżko 70,00 zł
Albert Einstein Niemiecki fizyk żydowskiego pochodzenia, jeden z największych fizyków XX wieku. Studiował w Zurychu, a pracę zawodową rozpoczął w Bernie jako urzędnik bankowy. Jest autorem ogólnej i szczególnej teorii względności. Jednym z twórców korpuskularno-falowej teorii światła. W 1921 r. laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki. Wniósł bardzo duży wkłada w filozofie nauki. Opublikował ponad 450 prac w tym 300 naukowych. Teoria względności stała się przyczyną zmian myślenia nie tylko w naukach ścisłych, ale także przyrodniczych, w filozofii, oraz oddziałała na twórczość literacką i artystyczną XX w. 
Warszawa
(0)
0.0
Marilyn - pokój pięcioosobowy
za łóżko 65,00 zł
Amerykańska modelka i aktorka filmowa. Wprawdzie największe sukcesy odnosiła w latach 50 i 60 XX wieku, ale datą urodzenia weszła w grono naszych sław. Zagrała w takich filmach jak: „Mężczyźni wolą blondynki”, „Pół żartem, pół serio” czy „Książe i aktoreczka”. W 1949 R. pozowała nago do zdjęć, które w 1953 (kupione przez Hugh Hefnera) ukazały się w pierwszym numerze Playboya. W 1962 r. w nowojorskie hali widowiskowej Madison Square Garden, Marilyn wykonała piosenkę „Happy Birthday” specjalnie dla Prezydenta Kennedy´ego dodając do niej słowa "Mr. President". Na sali było wtedy 15 tys. gości.
Warszawa
(0)
0.0
Pobierz aplikację mobilną
KONTAKT
kontakt@mbooking.pl
695 522 255