Centrum 66
Sienkiewicza 66
25-501 Kielce
Opinie: 0 (średnia z 0 opinii)
Kontakt:
tel:
e-mail: kostrowska@solex.com.pl
Sposoby płatności:
• gotówka

Profesjonalne szkolenia kierowców w Kielcach - Centrum 66

 

Szkoła Jazdy Centrum66 - jesteśmy z Państwem w Kielcach od 2008 roku.

 

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się ośrodkiem szkolenia kierowców w mieście. W ciągu zaledwie kilku lat działalności dogoniliśmy konkurencję, przebijając się do czołówki szkół nauki jazdy w Kielcach. Przez cały okres istnienia naszej firmy, główne priorytety to bezpieczeństwo oraz zadowolenie Klienta.

Siedziba naszej Szkoły Jazdy Kielce położona jest w samym sercu miasta, przy ulicy Sienkiewicza 66. Dysponujemy przestronnymi, klimatyzowanymi salami wykładowymi, wyposażonymi w najnowocześniejszy sprzęt dydaktyczny. Wszystko po to, aby zapewnić Państwu najwyższy komfort nauki.

Gwarantujemy, ze profesjonalna kadra zapewni Państwo najwyższy poziom kształcenia. Spokój, opanowanie oraz wysoka kultura osobista naszych instruktorów i wykładowców pozwoli Państwu na naukę w milej atmosferze, bez niepotrzebnego stresu.


Celem
kursów jazdy oferowanych przez naszą szkołę jest profesjonalne przygotowanie merytoryczne i praktyczne do zdania egzaminu państwowego.

Mamy nadzieje, ze dołącza Państwo do licznej grupy Naszych kursantów i już niebawem dołączą do grona szczęśliwych kierowców poruszających się po Kielcach i nie tylko.

 

Pobierz aplikację mobilną
KONTAKT
kontakt@mbooking.pl
695 522 255