Auto - Top LD
ROTMISTRZA DUNIN-WĄSOWICZA 22/31
30-112 Kraków
Opinie: 0 (średnia z 0 opinii)
Kontakt:
tel:
e-mail: autotop@op.pl

O nas

Nasza firma powstała w 1989r jako jedna z pierwszych prywatnych szkół nauki jazdy w Krakowie. Przez długi czas działaliśmy pod egidą PZM-tu (Polski Związek Motorowy) natomiast od kilku lat prowadzimy samodzielną działalność.

Każdy kursant jest traktowany indywidualnie , dostosowujemy tempo kształcenia do możliwości osoby uczącej się, co pozwala na bezstresowe przekazywanie wiedzy i swobodne jej przyswajanie.

Staramy się wykorzystywać czas spędzony w samochodzie tak, aby zmaksymalizować korzyści z niego płynące. Kursant cały czas pozostaje pod pełną kontrolą instruktora ale jednocześnie motywujemy go do samodzielnego myślenia za kierownicą , nie uczymy schematycznie co jest częstą przyczyną negatywnych wyników egzaminów.

Przywiązujemy dużą wagę do bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz staramy się przekazać adeptom sztuki kierowania samochodem kulturę jazdy, tak aby nie utrudniali oni jazdy innym kierowcom lecz umieli współpracować na drodze.

Prócz priorytetowych jazd w ruchu miejskim gdzie zwracamy szczególną uwagę na tzw. „krakowskie trasy egzaminacyjne ”, uczymy naszych kursantów korzystania z dróg szybkiego ruchu oraz jazdy poza terenem zabudowanym, aby umieli oni w pełni wykorzystywać możliwości samochodu.

Pobierz aplikację mobilną
KONTAKT
kontakt@mbooking.pl
695 522 255