Notice: Undefined variable: inf_green in /var/www/clients/client1/web1/web/komunikaty.php on line 24
Zapewne zauważyłeś, że chcąc zarezerwować nocleg czy wizytę w hotelu lub pensjonacie, okazuje się, że trzeba kontaktować się z właścicielem nieruchomości osobiście za pośrednictwem telefonu lub e-maila. Wtedy zastanawiasz się, dlaczego właściciele tych miejsc nie korzystają z systemu rezerwacji online. Czy nie stać ich na inwestycję, która zwróciłaby się w bardzo krótkim czasie, dostarczając im większą ilość klientów?
Data publikacji
poniedziałek, 30.11.2015
Będąc właścicielem wirtualnego biura, wiesz, jak bardzo ważne jest pilnowanie terminów. Najlepiej jeśli Twoi klienci, czyli firmy lub pracujący freelancerzy będą mogli dokonywać rezerwacji na własną rękę. Tylko w taki sposób unikniesz niedomówień i ryzyka, że ten sam partner zamówi te samo biuro w tym samym czasie. Pomoże Ci w tym oferowany przez nas system rezerwacji.
Data publikacji
środa, 27.01.2016
System rezerwacji wizyt to narzędzie, którego nadal brakuje w gabinetach lekarskich. Nie mamy tu na myśli oczywiście publicznych zakładów zdrowotnych, bo to zupełnie osobny temat, ale zautomatyzowania rezerwacji brakuje także w wielu prywatnych gabinetach lekarskich.
Data publikacji
środa, 27.01.2016
Przyzwyczajenia konsumentów dotyczące zakupów i wynajmowania usług przez internet na przestrzeni lat bardzo ewoluowały. Dzisiaj coraz chętniej dokonuje się zakupów w sieci lub zamawia noclegów w systemie rezerwacji online. Tego rodzaju rozwiązania adresowane są nie tylko dla klientów, ale również dla właścicieli firm. Dowiedz się, czym jest system rezerwacji online mbooking.
Data publikacji
środa, 27.01.2016
Internet jest miejscem, bez którego coraz częściej nie potrafimy sobie wyobrazić życia. W sieci robimy wszystko – czytamy, piszemy, rozmawiamy, kupujemy produkty, zamawiamy usługi oraz rezerwujemy noclegi. Jeśli chodzi o tę ostatnią usługę to z pomocą przychodzą na przykład takie aplikacje, jak system rezerwacji online mbooking. Przekonaj się, jak to działa.
Data publikacji
środa, 27.01.2016
Pobierz aplikację mobilną
KONTAKT
kontakt@mbooking.pl
695 522 255