Aplikacja mobilna mbooking

 

Pobierz z Google Play

Rezerwacja w komputerze to nie wszystko. Zarówno Firma jak i Konsument mają możliwość pobrania aplikacji mobilnej mbooking, w której udostępniono wiele innowacyjnych funkcjonalności. Pobierz aplikację i korzystaj  z rezerwacji online z dowolnego miejsca. Pobranie i korzystanie z aplikacji jest całkowicie darmowe.


Aplikacja mobilna

 
Pierwszym krokiem jest rejestracja w sierwisie, pobranie aplikacji na urządzenie mobilne oraz wpisanie danych do logowania. Logujesz się za pomocą Twojego adresu e-mail oraz hasła, które podałeś przy rejestracji.

Po zalogowaniu aplikacja rozpozna czy jesteś Firmą czy Konsumentem i wyświetli Ci odpowiednie funkcjonalności.


 

Konsument

Aplikacja posiada analogiczne funkcjonalności do serwisu w wersji internetowej.

Aplikacja mobilna dla KonsumentaAplikacja Konsumenta ustawieniaAplikacja Konsumenta szczegoły rezerwacjiWiadomości w aplikacji mobilnej


  • Wyszukaj usługę - masz możliwość wyszukania i filtrowania usług dopasowanych do Twoich potrzeb. Mozesz je znaleźć w każdej chwili i w dowolnym miejscu.
  • Twoje rezerwacje - zawsze masz pod ręką dane o Twoich wizytach. Wystarczy odpalić aplikację i sprawdzić szczegóły rezerwacji.
  • Programy lojalnościowe - sprawdzisz przysługujące rabaty i gratisy. Szybko zadecydujesz, w której firmie warto rezerwować usługi.
  • Karty podarunkowe - nie ma pomysłu na prezent? Zarezerwuj usługę i zamień ją na kartę podarunkową. Prezent zostanie wysłany SMSem i emailem. Pare minut i prezent z głowy bez wychodzenia z domu.Firma

Aplikacja to centrum zarządzania wizytami Twoich klientów. Na bieżąco sprawdzisz informacje o zbliżających się rezerwacjach, dokonasz szybkiej rezerwacji za klienta, zmienisz ustawienia konta firmy w mbooking.


Aplikacja mobilna dla FirmyAplikacja Firmy ustawieniaAplikacja Firmy lista rezerwacjiAplikacja firmy wiadomości

Odbiór rezerwacji od klienta nigdy nie była taki łatwy!

Przygotowalismy dla Ciebie bardzo ciekawe i innowacyjne funkcjonalności, dzięki którym pozytywnie zaskoczysz swoich klientów i zarazem zaoszczędziz mnóstwo czasu.


NFC w aplikacji mobilnej

1. Near Field Communication (NFC) – możliwość szybkiego wyszukania i potwierdzenia rezerwacjipoprzez przyłożenie do siebie dwóch telefonów. Oczywiście zarówno Firma jak i Konsument musza posiadać urządzenie mobilne obsługujące technologię NFC.


 

TAG NFC

2. TAG NFC - Konsument posiadający urządzenie mobilne z NFC sam potwierdza rezerwacje w Twoim punkcie usługowym. Jak? Wystarczy, że przykliesz naklejkę lub powieszisz bryloczek  z TAG NFC w widocznym miejscu i po przyłożeniu do niego telefonu Konsuemnta, system automatycznie pokaże Ci na ekranie Twojego telefonu i komputera dane rezerwacji. 

Wcześniej opczywiście należy kupić TAN NFC, który kosztuje zaledwie kilka złotych (ok. 10 zł) i odpowiednio go skonfigurujesz (instrukcja konfiguracji). W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

 


Kod QR w aplikacji mobilnej

3. Kody QR – możliwość szybkiego wyszukania i potwierdzenia rezerwacji poprzez zrobienie zdjęcia kodowi QR, który jest umieszczony na potwierdzeniu rezerwacji lub w aplikacji mobilnej Konsumenta.

 


 


 


 


 

Kolejkowanie w aplikacji mobilnej

4. Kolejkowanie – możliwość wywołania przez Firmę z kolejki Konsumenta, który otrzyma na swój telefon powiadomienie o jego wizycie. W powiadomieniu może być podana nazwa usługi oraz numer gabinetu. Bardzo przydatna funkcjonalność dla gabinetów lekarskich.

  

  
Pobierz aplikację mobilną
KONTAKT
kontakt@mbooking.pl
695 522 255