x
Zarabiaj jeszcze szybciej dzięki płatnością online
Udostępniamy dogodne formy płatności by było jeszcze wygodniej. Twoi klienci będą mogli płacić gotówką lub kartą na miejscu, ale również opłacać rezerwację dzięki płatnościom online. Korzystając z systemu rezerwacji online mogą opłacić usługę poprzez operatora:
Daj wygodę i bezpieczeństwo swoim klientom
Klient rezerwując usługę w systemie rezerwacji mbooking ma możliwość zapłacenia online od razu ze swojego banku lub kartą (całość lub zaliczkę w zależności od ustawień na koncie firmy). Klient informany jest na bieżąco o stanie płatności za rezerwację online.

Pośrednikiem płatności jest PayU / Tpay / Przelewy24 – firma zaufania publicznego, wobec czego klient jest pewny, że ma do czynienia z rzetelnym usługodawcą, który został sprawdzony (operator płatności online zawsze sprawdza firmę zanim uaktywni płatności online).


Otrzymuj pieniądze na bieżąco
Korzystając z płatności online jako firma otrzymujesz pieniądze już podczas rezerwacji, bez pośredników, bezpośrednio na konto firmy. W ten sposób możesz być pewny rezerwacji. Klient, który zapłacił pieniądze na pewno pojawi się w zarezerwowanym terminie. Masz możliwość zdecydowania czy chcesz otrzymać całość lub zaliczkę w określonej wysokości.
Aktywacja płatności online w trzech prostych krokach
Podpisz umowę
Zarejestruj biznes na stronie operatora i podpisz umowę. Otrzymasz konto w systemie płatności, na którym znajdą się wszytskie niezebędne dane do integracji.
System płatności
Zaloguj się na konto u operatora i dodaj nowy punkt płatności. Na koncie w mbooking otrzymasz pełny zestaw danych, niezbędny do wprowadzenia na koncie operatora.
Integracja z mbooking
Następnie wprowadź dane uzyskane od PayU / Tpay / Przelewy24 na konto w mbooking. Oczywiście świadczymy wsparcie w tym zakresie i możemy to zrobić za Ciebie.
Pobierz aplikację mobilną
KONTAKT
kontakt@mbooking.pl
695 522 255