x
Zawsze pamiętaj o lojalności klientów.
Stwórz pakiet usług z niższą ceną i zbuduj zaufanie.
Bądź prokliencki z promocyjnym pakietem usług na warunkach zdefiniowanych przez Ciebie. Z promocjami pozyskasz lojalnych klientów, którzy nie tylko chętnie będą korzystać z Twojej oferty, ale również polecą ją innym. Pakiety usług można dopasować do specyfiki działalności oferowanych usług. Rabat w pakiecie jest naliczany automatycznie podczas bieżącej obsługi klienta. System pilnuje aby klient otrzymał odpowiedni rabat w trakcie zakupu pakietu. Podczas przeglądania oferty i rezerwacji online klient widzi jakie są dostępne pakiety dla wybranych usług. To jest dodatkowa zachęta do wybrania Twojej oferty.
Wpłyń na lojalność klientów
Jednym z lepszych sposobów na budowanie długotrwałych relacji z klientem są skuteczne oferty promocyjne. Dzięki niemu Klient zawsze wróci jeśli wie że może na czym skorzystać i zapamięta markę firmy. Najwięcej zysków przynoszą stali klienci, którzy częściej korzystają z usług.

Znajdź swoich ambasadorów
Nie ma lepszego marketingu niż polecenie usługodawcy przez zadowolonego klienta. Klient otrzymując rabat za to że jest lojalny na pewno zapamięta Twoją firmę i poleci ja innym. Jest to najtańszy sposób na skuteczny marketing i zdobywanie nowych klientów.

Pozytywne opinie przyśpieszą zakup usługi
Pozostawione przez Twoich klientów pozytywne komentarze przyciągną nowych klientów. Rabaty skutecznie zachęcają do tego by obecni klienci pozostawili pozytywne komentarze. Większość użytkowników szukając usługi opiera się na pozostawionych opiniach.
Zaoferuj atrakcyjne rabaty a sprzedasz więcej usług
Oferta pakietów usług
Pobierz aplikację mobilną
KONTAKT
kontakt@mbooking.pl
695 522 255