Jak to działa dla KLIENTA?

Twoje usługi w trzech prostych krokach:

Wyszukaj usługę
Znajdź usługę której szukasz w prosty i intuicyjny sposób. Odszukaj fryzjera, hotel lub inne usługi, które są najbliżej Ciebie lub w najkorzystniejszej cenie.
Wybierz najlepszą
Sprawdź dostępność usługi, skorzystaj z kalendarza i dowiedz się więcej na temat poziomu świadczonych usług dzięki wystawionym opiniom.
Rezerwuj online
Wybierz najdogodniejszy termin i zarezerwuj. Otrzymasz potwierdzenie emailem i smsem. Nie damy zapomnieć Ci o wizycie wysyłając przypomnienie.
Jak to działa dla FIRMY?

W trzech prostych krokach dodaj swoją ofertę:

Zarejestruj swoje usługi
Zarejestruj się i promuj swoją firmę. Uzupełnij profil o niezbędne dane o swoim biznesie: lista usług, cennik i kontakt. Dodaj zdjęcia oraz opisy usług. Umieszczenie oferty firmy na mbooking jest darmowe na zawsze.
Zoptymalizuj pracę
Wykorzystaj prosty system rezerwacji mbooking - 30 dni za darmo. Wprowadź swój grafik, pracowników i rabaty, a klienci będą sami rezerwowali terminy. W jednym miejscu zgromadzisz informacje o wizytach, klientach i finansach.
Zwiększaj zasięg z mbooking
Ułatwiaj klientom rezerwację wizyt dzięki kalendarzowi na Twojej stronie www, facebook'u i wizytówce na mbooking.pl. Mbooking przypomni klientom o wizytach i promocjach i poprosi o wystawienie pozytywnych opinii.
KONTAKT
kontakt@mbooking.pl
695 522 255