ACK szkolenia sc
Wilczyńskiego 23
10-686 Olsztyn
Opinie: 5.48 (średnia z 19 opinii)
Kontakt:
tel:
e-mail: czarnaanna@yahoo.pl
facebook
Sposoby płatności:
• przelew zwykły
• PayU
Kursy
10
promocja
Kurs Stylizacji Paznokci (Pakiet Profesjonalnej Stylistki) - kurs grupowy (2-5 osób)   Zakres kursu:  - głównie skupiamy się na metodzie żelowej na formie  - nauka hybryd i manicure japoński (pokazowo) Szczegółowy opis kursu na stronie www.kursykrakow.pl   Wszystkie materiały na czas szkolenia są udostępniane.  Mamy do dyspozycji kawę i herbatę, można wziąć sobie coś do zjedzenia.   Wymagany zadatek 200zł, aby zapisać się na kurs. Zadatki wpłacane na poczet kursu rezerwują dany termin i obejmują tylko uzgodnioną datę. W przypadku rezygnacji kursantki z wyznaczonej daty, zadatek przepada.   Płatność pozostałej kwoty pierwszego dnia na kursie, płatne gotówką.    Na zakończenie kursu wystawiamy w cenie Zaświadczenie MEN, dzięki któremu nabywa się kompetencji do zawodu. Można otworzyć gabinet i pracować w zawodzie.- są w cenie kursu oraz certyfikat w j.polskim +30zł Wystawiamy również certyfikat w j. angielskim lub niemieckim + 30 zł za dokument   Ze względu na siedzibę firmy w Olsztynie, wszystkie kursantki będące na kursie w każdym innym mieście, będą miały dokumenty przesyłane po kursie listem poleconym do kursantki pod wskazany przez nią adres do 2 tygodni po ukończonym kursie.   Prosimy o wzięcie ze sobą coś do pisania.   Wymagane dwie modelki (jedna na każdy dzień). W przypadku braku modelki ćwiczy się na swoich dłoniach.  Modelka powinna mieć czystą płytkę pazkocia (zdjętą poprzednią stylizaję).   Adres szkolenia:  30-716 Kraków, ul. Przewóz 34/424 Budynek Budostal 8   Pozdrawiamy i życzymy owocnej nauki:)
Olsztyn
(1)
6.0
Kurs stylizacji rzęs (1:1+metoda objętościowa) - grupowe (Kraków)
8h
Kurs przedłużania rzęs 1:1 + metoda objętościowa 2D, 3D GRATIS!   Zakres kursu:  1 godz. teoria, 7 godz. praktyka - ćwiczenia na modelce. - głównie skupiamy się na metodzie 1:1  - ćwiczenia metod 2D i 3D (ok. 1 godz.)  Szczegółowy opis kursu na stronie www.   Wszystkie materiały na czas szkolenia są udostępniane.  Mamy do dyspozycji kawę i herbatę, można wziąć sobie coś do zjedzenia.   Wymagany zadatek 200zł aby zapisać się na kurs.  Płatność pozostałej kwoty na kursie, płatne gotówką dla Instruktorki. Zadatki wpłacane na poczet kursu rezerwują dany termin i obejmują tylko uzgodnioną datę. W przypadku rezygnacji kursantki z wyznaczonej daty, zadatek przepada.   Na zakończenie kursu wystawiamy w cenie Zaświadczenie MEN, dzięki któremu nabywa się kompetencji do zawodu. Można otworzyć gabinet i pracować w zawodzie. oraz certyfikat w j.polskim +30zł Wystawiamy również certyfikat w j. angielskim lub niemieckim + 30 zł za dokument   Ze względu na siedzibę firmy w Olsztynie, wszystkie kursantki będące na kursie w każdym innym mieście, będą miały dokumenty przesyłane po kursie listem poleconym do kursantki pod wskazany przez nią adres do 2 tygodni po ukończonym kursie.   Prosimy o wzięcie ze sobą coś do pisania.   Uwaga! Wymagana własna modelka na czas kursu (modelka powinna być bez makijażu oraz bez sztucznych rzęs). W przypadku braku modelki   kursantka będzie ćwiczyć na główce treningowej ze sztucznymi rzęsami.    Adres szkolenia: 30-716 Kraków, ul. Przewóz 34/424 Budynek Budostal8   Pozdrawiamy i życzymy owocnej nauki:)
Olsztyn
(1)
6.0
Kurs Stylizacji Paznokci (Pakiet Profesjonalnej Stylistki) - kurs grupowy (3-5 osób)   Zakres kursu:  - głównie skupiamy się na metodzie żelowej na formie  - nauka hybryd    Szczegółowy opis kursu na stronie www.kursygdansk.com.pl   Wszystkie materiały na czas szkolenia są udostępniane.  Mamy do dyspozycji kawę i herbatę, można wziąć sobie coś do zjedzenia.   Wymagany zadatek 200zł, aby zapisać się na kurs. Zadatki wpłacane na poczet kursu rezerwują dany termin i obejmują tylko uzgodnioną datę. W przypadku rezygnacji kursantki z wyznaczonej daty, zadatek przepada.   Płatność pozostałej kwoty pierwszego dnia na kursie, płatne gotówką.    Na zakończenie kursu wystawiamy w cenie Zaświadczenie MEN, dzięki któremu nabywa się kompetencji do zawodu. Można otworzyć gabinet i pracować w zawodzie. Zaświadczenie jest w cenie kursu, oraz certyfikat w j.polskim + 30zł. Wystawiamy również na życzenie certyfikat w j. angielskim lub niemieckim + 30 zł za dokument   Ze względu na siedzibę firmy w Olsztynie, wszystkie kursantki będące na kursie w każdym innym mieście, będą miały dokumenty przesyłane po kursie listem poleconym do kursantki pod wskazany przez nią adres do 2 tygodni po ukończonym kursie.   Prosimy o wzięcie ze sobą coś do pisania   Wymagane dwie modelki (jedna na każdy dzień). W przypadku braku modelki ćwiczy się na swoich dłoniach.  Modelka powinna mieć czystą płytkę pazkocia (zdjętą poprzednią stylizaję).   Adres szkolenia: 80-531 Gdańsk, ul. Sucha 15/101   Pozdrawiamy i życzymy owocnej nauki:)
Olsztyn
(6)
5.6
Kurs stylizacji rzęs (1:1+metoda objętościowa) - grupowe (Gdańsk)
8h
Kurs zagęszczania i przedłużania rzęs 1:1 + metoda objętościowa 2D, 3D Gratis! PROMOCJA! 399ZŁ ZA CAŁY KURS Kurs grupowy 3-4 osób   Zakres kursu:  1 godz. teoria, 7 godz. praktyka - ćwiczenia na modelce. - głównie skupiamy się na metodzie 1:1  - ćwiczenia metod 2D i 3D ( około 1 godz.) Szczegółowy opis kursu na stronie www.   Wszystkie materiały na czas szkolenia są udostępniane.  Mamy do dyspozycji kawę i herbatę, można wziąć sobie coś do zjedzenia.   Wymagany zadatek 200zł aby zapisać się na kurs.  Zadatki wpłacane na poczet kursu rezerwują dany termin i obejmują tylko uzgodnioną datę. W przypadku rezygnacji kursantki z wyznaczonej daty, zadatek przepada. Płatność pozostałej kwoty na kursie, płatne gotówką dla Instruktorki.   Na zakończenie w cenie kursu wystawiamy Zaświadczenie MEN, dzięki któremu nabywa się kompetencji do zawodu. Można otworzyć gabinet i pracować w zawodzie. Zaświadczenie jest w cenie oraz certyfikat w j. polskim + 30zł Wystawiamy również na życzenie certyfikat w j. angielskim lub niemieckim + 30 zł za dokument   Ze względu na siedzibę firmy w Olsztynie, wszystkie kursantki będące na kursie w każdym innym mieście, będą miały dokumenty przesyłane po kursie listem poleconym do kursantki pod wskazany przez nią adres do 2 tygodni po ukończonym kursie.   Prosimy o wzięcie ze sobą coś do pisania.   Uwaga! Wymagane własne modelki na czas kursu (modelka powinna być bez makijażu oraz bez sztucznych rzęs). W przypadku braku modelki kursantka bedzie ćwiczyć na główce terningowej ze sztucznymi rzęsami    Adres szkolenia: 80-531 Gdańsk, ul. Sucha 15/101   Pozdrawiamy i życzymy owocnej nauki:)
Olsztyn
(2)
5.5
Kurs Stylizacji Paznokci (Pakiet Profesjonalnej Stylistki) - kurs grupowy (3-4 osób)   Zakres kursu:  - głównie skupiamy się na metodzie żelowej na formie  - nauka hybryd i manicure japoński   Szczegółowy opis kursu na stronie www.szkolenietipsy.olsztyn.pl   Wszystkie materiały na czas szkolenia są udostępniane.  Mamy do dyspozycji kawę i herbatę, można wziąć sobie coś do zjedzenia.   Wymagany zadatek 200zł, aby zapisać się na kurs. Zadatki wpłacane na poczet kursu rezerwują dany termin i obejmują tylko uzgodnioną datę. W przypadku rezygnacji kursantki z wyznaczonej daty, zadatek przepada.   Płatność pozostałej kwoty pierwszego dnia na kursie, płatne gotówką.    Na zakończenie kursu wystawiamy Zaświadczenie MEN, dzięki któremu nabywa się kompetencji do zawodu. Można otworzyć gabinet i pracować w zawodzie. Zaświadczenie jest w cenie oraz certyfikat w j. polskim + 30zł Na życzenie wystawiamy również za certyfikat w j. angielskim, niemieckim za dopłatą 30zł   Wymagane dwie modelki (jedna na każdy dzień). W przypadku braku modelki ćwiczy się na swoich dłoniach.  Modelka powinna mieć czystą płytkę pazkocia (zdjętą poprzednią stylizaję).   Pozdrawiamy i życzymy owocnej nauki:)
Olsztyn
(0)
0.0
Pokaż więcej
Pobierz aplikację mobilną
KONTAKT
kontakt@mbooking.pl
695 522 255