ACK szkolenia sc
ul. Wilczyńskiego 23
10-686 Olsztyn
Opinie: 0 (średnia z 0 opinii)
Kontakt:
tel: 537
Pokaż numer
955699
e-mail:
Pokaż adres
czarnaanna@yahoo.pl
facebook
Sposoby płatności:
• przelew zwykły
• płatnosć online PayU
Kursy
Kurs paznokci (żel, hybryda+manicure japoński) - grupowe (Kraków)
16h
2 dni kursu za osobę 499,00 zł
Kurs Stylizacji Paznokci (Pakiet Profesjonalnej Stylistki) - kurs grupowy (2-5 osób)   Zakres kursu:  - głównie skupiamy się na metodzie żelowej na formie  - nauka hybryd i manicure japoński (pokazowo) Szczegółowy opis kursu na stronie www.   Wszystkie materiały na czas szkolenia są udostępniane.  Mamy do dyspozycji kawę i herbatę, można wziąć sobie coś do zjedzenia.   Wymagany zadatek 200zł, aby zapisać się na kurs. Zadatki wpłacane na poczet kursu rezerwują dany termin i obejmują tylko uzgodnioną datę. W przypadku rezygnacji kursantki z wyznaczonej daty, zadatek przepada.   Płatność pozostałej kwoty pierwszego dnia na kursie, płatne gotówką.    Na zakończenie kursu wystawiamy w cenie Zaświadczenie MEN, dzięki któremu można otworzyć gabinet lub pracować w zawodzie - są w cenie kursu oraz certyfikat w j.polskim +30zł Wystawiamy również certyfikat w j. angielskim lub niemieckim + 30 zł za dokument   Ze względu na siedzibę firmy w Olsztynie, wszystkie kursantki będące na kursie w każdym innym mieście, będą miały dokumenty przesyłane po kursie listem poleconym do kursantki pod wskazany przez nią adres do 2 tygodni po ukończonym kursie.   Prosimy o wzięcie ze sobą coś do pisania.   Uwaga! Wymagane własne modelki na czas kursu. Jedna modelka na pierwszy dzień, druga modelka na drugi dzień kursu. Ważne aby odelki miały czystą płytkę paznokciową (brak żeli, brak hybryd). W przypadku braku modelki kursantka będzie ćwiczyć na palcach do ćwiczeń oraz na swoich paznokciach.   Adres szkolenia:  30-716 Kraków, ul. Przewóz 34/424 Budynek Budostal 8   Pozdrawiamy i życzymy owocnej nauki:)
Olsztyn
(0)
0.0
Kurs stylizacji rzęs (1:1+metoda objętościowa) - grupowe (Kraków)
8h
Kurs przedłużania rzęs 1:1 + metoda objętościowa 2D, 3D GRATIS!   Zakres kursu:  1 godz. teoria, 7 godz. praktyka - ćwiczenia na modelce. - głównie skupiamy się na metodzie 1:1  - ćwiczenia metod 2D i 3D (ok. 1 godz.)  Szczegółowy opis kursu na stronie www.   Wszystkie materiały na czas szkolenia są udostępniane.  Mamy do dyspozycji kawę i herbatę, można wziąć sobie coś do zjedzenia.   Wymagany zadatek 200zł aby zapisać się na kurs.  Płatność pozostałej kwoty na kursie, płatne gotówką dla Instruktorki. Zadatki wpłacane na poczet kursu rezerwują dany termin i obejmują tylko uzgodnioną datę. W przypadku rezygnacji kursantki z wyznaczonej daty, zadatek przepada.   Na zakończenie kursu wystawiamy w cenie Zaświadczenie MEN, dzięki któremu można otworzyć gabinet lub pracować w zawodzie oraz certyfikat w j.polskim +30zł Wystawiamy również certyfikat w j. angielskim lub niemieckim + 30 zł za dokument   Ze względu na siedzibę firmy w Olsztynie, wszystkie kursantki będące na kursie w każdym innym mieście, będą miały dokumenty przesyłane po kursie listem poleconym do kursantki pod wskazany przez nią adres do 2 tygodni po ukończonym kursie.   Prosimy o wzięcie ze sobą coś do pisania.   Uwaga! Wymagana własna modelka na czas kursu (modelka powinna być bez makijażu oraz bez sztucznych rzęs). W przypadku braku modelki   kursantka będzie ćwiczyć na główce treningowej ze sztucznymi rzęsami.    Adres szkolenia: 30-716 Kraków, ul. Przewóz 34/424 Budynek Budostal8   Pozdrawiamy i życzymy owocnej nauki:)
Olsztyn
(0)
0.0
Kurs stylizacji paznokci (żel, hybryda+manicure japoński) - grupowe (Gdańsk)
16h
za osobę 499,00 zł
Kurs Stylizacji Paznokci (Pakiet Profesjonalnej Stylistki) - kurs grupowy (3-5 osób)   Zakres kursu:  - głównie skupiamy się na metodzie żelowej na formie  - nauka hybryd    Szczegółowy opis kursu na stronie www.   Wszystkie materiały na czas szkolenia są udostępniane.  Mamy do dyspozycji kawę i herbatę, można wziąć sobie coś do zjedzenia.   Wymagany zadatek 200zł, aby zapisać się na kurs. Zadatki wpłacane na poczet kursu rezerwują dany termin i obejmują tylko uzgodnioną datę. W przypadku rezygnacji kursantki z wyznaczonej daty, zadatek przepada.   Płatność pozostałej kwoty pierwszego dnia na kursie, płatne gotówką.    Na zakończenie kursu wystawiamy w cenie Zaświadczenie MEN, dzięki któremu można otworzyć gabinet lub pracować w zawodzie oraz certyfikat w j.polskim + 30zł. Wystawiamy również na życzenie certyfikat w j. angielskim lub niemieckim + 30 zł za dokument   Ze względu na siedzibę firmy w Olsztynie, wszystkie kursantki będące na kursie w każdym innym mieście, będą miały dokumenty przesyłane po kursie listem poleconym do kursantki pod wskazany przez nią adres do 2 tygodni po ukończonym kursie.   Prosimy o wzięcie ze sobą coś do pisania   Uwaga! Wymagane 2 własne modelki na czas kursu. Jedna modelka na pierwszy dzień, druga  na drugi dzień kursu. Ważne aby modelki miały czyst,ą płytkę paznokciową (brak żeli, brak hybryd). W przypadku braku modelki kursantka będzie ćwiczyć na palcach do ćwiczeń oraz na swoich paznokciach.   Adres szkolenia: 80-531 Gdańsk, ul. Sucha 15/101   Pozdrawiamy i życzymy owocnej nauki:)
Olsztyn
(0)
0.0
Kurs stylizacji rzęs (1:1+metoda objętościowa) - grupowe (Gdańsk)
8h
Kurs zagęszczania i przedłużania rzęs 1:1 + metoda objętościowa 2D, 3D Gratis! PROMOCJA! 399ZŁ ZA CAŁY KURS Kurs grupowy 3-4 osób   Zakres kursu:  1 godz. teoria, 7 godz. praktyka - ćwiczenia na modelce. - głównie skupiamy się na metodzie 1:1  - ćwiczenia metod 2D i 3D ( około 1 godz.) Szczegółowy opis kursu na stronie www.   Wszystkie materiały na czas szkolenia są udostępniane.  Mamy do dyspozycji kawę i herbatę, można wziąć sobie coś do zjedzenia.   Wymagany zadatek 200zł aby zapisać się na kurs.  Zadatki wpłacane na poczet kursu rezerwują dany termin i obejmują tylko uzgodnioną datę. W przypadku rezygnacji kursantki z wyznaczonej daty, zadatek przepada. Płatność pozostałej kwoty na kursie, płatne gotówką dla Instruktorki.   Na zakończenie w cenie kursu wystawiamy Zaświadczenie MEN, dzięki któremu można otworzyć gabinet lub pracować w zawodzie oraz certyfikat w j. polskim + 30zł Wystawiamy również na życzenie certyfikat w j. angielskim lub niemieckim + 30 zł za dokument   Ze względu na siedzibę firmy w Olsztynie, wszystkie kursantki będące na kursie w każdym innym mieście, będą miały dokumenty przesyłane po kursie listem poleconym do kursantki pod wskazany przez nią adres do 2 tygodni po ukończonym kursie.   Prosimy o wzięcie ze sobą coś do pisania.   Uwaga! Wymagane własne modelki na czas kursu (modelka powinna być bez makijażu oraz bez sztucznych rzęs). W przypadku braku modelki kursantka bedzie ćwiczyć na główce terningowej ze sztucznymi rzęsami    Adres szkolenia: 80-531 Gdańsk, ul. Sucha 15/101   Pozdrawiamy i życzymy owocnej nauki:)
Olsztyn
(0)
0.0
Kurs stylizacji paznokci (metoda żelowa i hybrydowa+manicure japoński) - grupowe (Olsztyn)
16h
za osobę 649,00 zł
Kurs Stylizacji Paznokci (Pakiet Profesjonalnej Stylistki) - kurs grupowy (3-4 osób)   Zakres kursu:  - głównie skupiamy się na metodzie żelowej na formie  - nauka hybryd i manicure japoński   Szczegółowy opis kursu na stronie www.   Wszystkie materiały na czas szkolenia są udostępniane.  Mamy do dyspozycji kawę i herbatę, można wziąć sobie coś do zjedzenia.   Wymagany zadatek 200zł, aby zapisać się na kurs. Zadatki wpłacane na poczet kursu rezerwują dany termin i obejmują tylko uzgodnioną datę. W przypadku rezygnacji kursantki z wyznaczonej daty, zadatek przepada.   Płatność pozostałej kwoty pierwszego dnia na kursie, płatne gotówką.    Na zakończenie kursu wystawiamy Zaświadczenie MEN, dzięki któremu można otworzyć gabinet lub pracować w zawodzie - w cenie kursu. Certyfikat ukończenia kursu + 30zł Na życzenie wystawiamy również za certyfikat w j. angielskim, niemieckim za dopłatą 30zł   Uwaga! Wymagane własne modelki na czas kursu - jedna na pierszy dzień, druga na drugi. Ważne, żeby modelki miały czysta płytkę paznokciową (brak żeli, brak hybryd). W przypadku braku modelki kursantka będzie ćwiczyć na palcach do ćwiczeń oraz na swoich paznokciach.   Pozdrawiamy i życzymy owocnej nauki:)
Olsztyn
(0)
0.0
Pokaż więcej
Pobierz aplikację mobilną
KONTAKT
kontakt@mbooking.pl
695 522 255