ACK szkolenia sc
ul. Wilczyńskiego 23
10-686 Olsztyn
Opinie: 0 (średnia z 0 opinii)
Kontakt:
tel: 537
Pokaż numer
955699
e-mail:
Pokaż adres
czarnaanna@yahoo.pl
facebook
Sposoby płatności:
• przelew zwykły
• płatnosć online PayU

Notice: Undefined variable: inf_green in /var/www/clients/client1/web1/web/komunikaty.php on line 24
Kursy
Kurs paznokci (żel, akryl i hybryda) -grup. Kraków
16h
Kurs Stylizacji Paznokci (Pakiet Profesjonalnej Stylistki) - kurs grupowy (2-5 osób)   Zakres kursu:  - głównie skupiamy się na metodzie żelowej na tipsie i formie  - akryl  - nauka hybryd i elementy zdobienia    Szczegółowy opis kursu na stronie www.   Wszystkie materiały na czas szkolenia są udostępniane.  Mamy do dyspozycji kawę i herbatę, można wziąć sobie coś do zjedzenia.   Wymagany zadatek 200zł, aby zapisać się na kurs. Zadatki wpłacane na poczet kursu rezerwują dany termin i obejmują tylko uzgodnioną datę. W przypadku rezygnacji kursantki z wyznaczonej daty, zadatek przepada.   Płatność pozostałej kwoty pierwszego dnia na kursie, płatne gotówką.    Certyfikat w j.polskim i konspekt są w cenie kursu. Certyfikat w j.angielskim lub zaświadczenie o ukończonym kursie wystawione na druku MEN płatne dodatkowo podczas kursu gotówką 30zł za certyfikat - płatne u instruktorki podczas kursu.   Ze względu na siedzibę firmy w Olsztynie, wszystkie kursantki będące na kursie w każdym innym mieście, będą miały dokumenty przesyłane po kursie listem poleconym do kursantki pod wskazany przez nią adres do 2 tygodni po ukończonym kursie.   Prosimy o wzięcie ze sobą coś do pisania.   Uwaga! Wymagane własne modelki na czas kursu. Jedna modelka na pierwszy dzień kursu od 11-16 i druga modelka na drugi dzień kursu od 10:30-16 W przypadku braku modelki kursantka będzie ćwiczyć na palcach do ćwiczeń oraz na swoich paznokciach.   Pozdrawiamy i życzymy owocnej nauki:)
Olsztyn
(0)
0.0
Kurs stylizacji rzęs 1:1 + metoda objętościowa (grupowe) - Kraków
8h
Kurs przedłużania rzęs 1:1 + metoda objętościowa 2D, 3D GRATIS!   Zakres kursu:  1 godz. teoria, 7 godz. praktyka - ćwiczenia na modelce. - głównie skupiamy się na metodzie 1:1 (ok. 4 godz.) - ćwiczenia metod 2D i 3D (ok.3 godz.) Szczegółowy opis kursu na stronie www.   Wszystkie materiały na czas szkolenia są udostępniane.  Mamy do dyspozycji kawę i herbatę, można wziąć sobie coś do zjedzenia.   Wymagany zadatek 200zł aby zapisać się na kurs.  Płatność pozostałej kwoty na kursie, płatne gotówką dla Instruktorki. Zadatki wpłacane na poczet kursu rezerwują dany termin i obejmują tylko uzgodnioną datę. W przypadku rezygnacji kursantki z wyznaczonej daty, zadatek przepada.   Certyfikat w j.polskim i konspekt są w cenie kursu. Certyfikat w j.angielskim lub zaświadczenie o ukończonym kursie wystawione na druku MEN płatne dodatkowo podczas kursu gotówką 30zł za dokument - płatne u instruktorki podczas kursu.   Ze względu na siedzibę firmy w Olsztynie, wszystkie kursantki będące na kursie w każdym innym mieście, będą miały dokumenty przesyłane po kursie listem poleconym do kursantki pod wskazany przez nią adres do 2 tygodni po ukończonym kursie.   Prosimy o wzięcie ze sobą coś do pisania.   Uwaga! Wymagana własna modelka na czas kursu. Jedna modelka od godziny 10-17   Pozdrawiamy i życzymy owocnej nauki:)
Olsztyn
(0)
0.0
Kurs stylizacji paznokci (żel, akryl i hybryda) grupowe - Gdańsk
16h
za osobę 499,00 zł
Kurs Stylizacji Paznokci (Pakiet Profesjonalnej Stylistki) - kurs grupowy (2-5 osób)   Zakres kursu:  - głównie skupiamy się na metodzie żelowej na tipsie i formie  - akryl  - nauka hybryd i elementy zdobienia    Szczegółowy opis kursu na stronie www.   Wszystkie materiały na czas szkolenia są udostępniane.  Mamy do dyspozycji kawę i herbatę, można wziąć sobie coś do zjedzenia.   Wymagany zadatek 200zł, aby zapisać się na kurs. Zadatki wpłacane na poczet kursu rezerwują dany termin i obejmują tylko uzgodnioną datę. W przypadku rezygnacji kursantki z wyznaczonej daty, zadatek przepada.   Płatność pozostałej kwoty pierwszego dnia na kursie, płatne gotówką.    Certyfikat w j.polskim i konspekt są w cenie kursu. Certyfikat w j.angielskim lub zaświadczenie o ukończonym kursie wystawione na druku MEN płatne dodatkowo podczas kursu gotówką 30zł za certyfikat - płatne u instruktorki podczas kursu.   Ze względu na siedzibę firmy w Olsztynie, wszystkie kursantki będące na kursie w każdym innym mieście, będą miały dokumenty przesyłane po kursie listem poleconym do kursantki pod wskazany przez nią adres do 2 tygodni po ukończonym kursie.   Prosimy o wzięcie ze sobą coś do pisania   Uwaga! Wymagane 2 własne modelki na czas kursu. Jedna modelka na pierwszy dzień kursu od 10-17 i druga modelka na drugi dzień kursu w tych samych godzinach. W przypadku braku modelki kursantka będzie ćwiczyć na palcach do ćwiczeń oraz na swoich paznokciach.   Pozdrawiamy i życzymy owocnej nauki:)
Olsztyn
(0)
0.0
Kurs stylizacji rzęs 1:1 + metoda objętościowa (grupowe) - Gdańsk
8h
Kurs zagęszczania i przedłużania rzęs 1:1 + metoda objętościowa 2D, 3D Gratis! Kurs grupowy 3-5 osób   Zakres kursu:  1 godz. teoria, 7 godz. praktyka - ćwiczenia na modelce. - głównie skupiamy się na metodzie 1:1 (ok. 4 godz.) - ćwiczenia metod 2D i 3D (ok.3 godz.) Szczegółowy opis kursu na stronie www.   Wszystkie materiały na czas szkolenia są udostępniane.  Mamy do dyspozycji kawę i herbatę, można wziąć sobie coś do zjedzenia.   Wymagany zadatek 200zł aby zapisać się na kurs.  Zadatki wpłacane na poczet kursu rezerwują dany termin i obejmują tylko uzgodnioną datę. W przypadku rezygnacji kursantki z wyznaczonej daty, zadatek przepada. Płatność pozostałej kwoty na kursie, płatne gotówką dla Instruktorki.   Certyfikat w j.polskim i konspekt są w cenie kursu. Certyfikat w j.angielskim lub zaświadczenie o ukończonym kursie wystawione na druku MEN płatne dodatkowo podczas kursu gotówką 30zł za dokument - płatne u instruktorki podczas kursu.   Ze względu na siedzibę firmy w Olsztynie, wszystkie kursantki będące na kursie w każdym innym mieście, będą miały dokumenty przesyłane po kursie listem poleconym do kursantki pod wskazany przez nią adres do 2 tygodni po ukończonym kursie.   Prosimy o wzięcie ze sobą coś do pisania.   Uwaga! Wymagane własne modelki na czas kursu. Jedna modelka od godziny 10-17   Pozdrawiamy i życzymy owocnej nauki:)
Olsztyn
(0)
0.0
Kurs Stylizacji Paznokci (Pakiet Profesjonalnej Stylistki) - kurs grupowy (2-4 osób)   Zakres kursu:  - głównie skupiamy się na metodzie żelowej na tipsie i formie  - akryl  - nauka hybryd i elementy zdobienia    Szczegółowy opis kursu na stronie www.   Wszystkie materiały na czas szkolenia są udostępniane.  Mamy do dyspozycji kawę i herbatę, można wziąć sobie coś do zjedzenia. Wymagany zadatek, aby zapisać się na kurs (płatny przelewem przy rezerwacji online za pośrednictwem PayU lub tradycyjnym przelewem (dane podane w rezerwacji online w kolejnym etapie) Płatność pozostałej kwoty pierwszego dnia na kursie, płatne gotówką.  Zadatki wpłacane na poczet kursu rezerwują dany termin i obejmują tylko uzgodnioną datę. W przypadku rezygnacji kursantki z wyznaczonej daty, zadatek przepada.   Certyfikat w j.polskim i konspekt są w cenie kursu. Certyfikat w j.angielskim lub zaświadczenie o ukończonym kursie wystawione na druku MEN płatne dodatkowo podczas kursu gotówką 30zł za certyfikat - płatne u instruktorki podczas kursu.   Ze względu na siedzibę firmy w Olsztynie, wszystkie kursantki będące na kursie w każdym innym mieście, będą miały dokumenty przesyłane po kursie listem poleconym do kursantki pod wskazany przez nią adres do 2 tygodni po ukończonym kursie.   Prosimy o wzięcie ze sobą coś do pisania   Uwaga! Wymagane własne modelki na czas kursu. Jedna modelka na pierwszy dzień kursu od 10-16 i druga modelka na drugi dzień kursu w tych samych godzinach. W przypadku braku modelki kursantka będzie ćwiczyć na palcach do ćwiczeń oraz na swoich paznokciach.   Pozdrawiamy i życzymy owocnej nauki:)  
Olsztyn
(0)
0.0
Pokaż więcej
Pobierz aplikację mobilną
KONTAKT
kontakt@mbooking.pl
695 522 255