Centrum Urody Rumianek
Librowszczyzna 5/7
31-030 Kraków (Kraków-Śródmieście)
Opinie: 0 (średnia z 0 opinii)
Kontakt:
tel:
e-mail: info@centrumrumianek.com
facebook
Godziny otwarcia:
Pn:
09:00 - 20:00
Wt:
09:00 - 20:00
Śr:
09:00 - 20:00
Cz:
09:00 - 20:00
Pt:
09:00 - 20:00
So:
09:00 - 18:00
Nd:
Zamknięte
Szkolenia
Szkolenia Makijaż permanentny
od 3 500,00 zł
Szkolenia Makijaż permanentny 1) Historia makijażu permanentnego i tatuażu 2) Cel zabiegu i uzyskiwany efekt 3) Wskazania i przeciwskazania do zabiegu 4) Budowa skóry i morfologia twarzy 5) Wymogi sanitarne gabinetu, stanowiska i sprzętu 6) Analiza kolorystyczna. Typy urody 7) Charakterystyka barwników ich skład i dobór 8) Aparaty i instrumenty do makijażu permanentnego 9) Przygotowanie pacjentki. 10) Zasady przeprowadzania zabiegu. 11) Błędy jakie popełniają linergistki – przykładowe prace Szkolenie 3-4 dni Cena : 3 500 - 4 000złSzkolenie indywidualne (doszkolenie dla osób po kursie podstawowym) 1 dzień 1 000zł
Kraków (Kraków-Śródmieście)
(0)
0.0
Szkolenie manicure
2 dni 600,00 zł
Manicure Manicure jest to zabieg, z którego powinna skorzystać każda kobieta. Ważne jest dbanie o wygląd dłoni, ponieważ są one naszą wizytówką. Tak naprawdę to wygląd i stan dłoni zdradza wiek kobiety. Im bardziej zaniedbane dłonie bardziej kobieta wygląda na starszą.... Rodzaje Manicure: 1. Manicure biologiczny 2. Manicure mechaniczny 3. Manicure Spa 4. Japoński manicure     Program szkolenia: 1.Historia manicure  2.Wymagania sanepidu dla stanowiska manicure 3. Narzędzia i materiały wykorzystywane podczas manicure 4.Profesjonalne kosmetyki do manicure 5. Metody dezynfekcji i sterylizacji narzędzi 6.Budowa dłoni.  Budowa paznokcia. Budowa skóry 7. Rodzaje i typy manicure. Manicure klasyczny,manicure frezarkowy, manicure spa, manicure biologiczny. 8.Zakaźne i niezakaźne choroby dłoni 9.Grzybiczne schorzenia paznokci, profilaktyka przeciwgrzybicza 10.Technika wykonywania manicure 11.Wskazania po zabiegu. Pielęgnacja domowa 12.Praktyka: wszystkie rodzaje manicure - opracowanie na modelkach.  Cena szkolenia: 2 dni 600zł  Czas trwania: Teoria 2h praktyka 6h(każdego dnia)
Kraków (Kraków-Śródmieście)
(0)
0.0
Gabinet kosmetyczny
Manicure hybrydowy
50,00 zł
Manicure hybrydowy to pielęgnacja paznokci (usunięcie skórek, nadanie kształtu) oraz malowane lakierożelem. Naturalny wygląd paznokci, a przy tym rewelacyjna trwałość koloru. To jest właściwe rozwiązanie. Malowanie hybrydowe nie obciąża płytki. Lakierożel usuwa się bez potrzebu piłowania i ścierania płytki paznokcia. Trwałość koloru do 2 tygodni, po tym czasie warstwę lakierożelu należy zdjąć w centrum Urody (trwa to kilka minut) i na nowo pomalować paznokcie.
Kraków (Kraków-Śródmieście)
(0)
0.0
Depilacja woskiem
od 15,00 zł
Depilacja woskiem-  jest skuteczną metodą usuwania owłosienia. Podczas zabiegu kosmetyczka usuwa włoski wraz z cebulkami, co powoduje maksymalne spowolnienie procesów odrastania i osłabienie struktury włosków.
Kraków (Kraków-Śródmieście)
(0)
0.0
Mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym
od 200,00 zł
Mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym - Podstawowym produktem, który dedykujemy mezoterapii jest czysty, niesieciowany kwas hialuronowy w wysokich stężeniach 1.8%, 2.0% oraz 2.5% CuraVisc®Kwas hialuronowy w preparacie CuraVisc® z serii Beauty Line uzyskiwany jest w procesie biofermentacji. Jest jednym z najbardziej elastycznych preparatów uzyskiwanych w ten sposób. Jest wysoko oczyszczony, biokompatybilny, sterylny, o dużej skali gęstości. Nie powoduje uczuleń oraz spełnia standardowe wymogi narzucone wyrobom medycznym. Mezoterapia igłowa pozwala na uzyskanie znacznej redukcji objawów starzenia się skóry. Jest to zabieg polegający na dokonywaniu płytkich nakłuć do 4mm i podawaniu odpowiedniego preparatu w głąb naskórka. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry. Mezoterapię stosuje się w celu nawilżenia, ujędrnienia oraz poprawy elastyczności skóry. Stosowana jest na całe ciało, ale głównie na twarz, szyję, dekolt i dłonie. Mezoterapia igłowa jest zabiegiem bezpiecznym, dobrze tolerowanym przez pacjentów. 
Kraków (Kraków-Śródmieście)
(0)
0.0
Mikrodermabrazja
od 100,00 zł
Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania naskórka, gdzie efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych kryształkami diamentów oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek. Podczas zabiegu intensywność złuszczania jest ściśle sprawdzana i dobierana indywidualnie dla każdego pacjenta, co sprawia, że zabieg ten jest bezpieczny, a jego rezultaty widoczne są natychmiastowo. 
Kraków (Kraków-Śródmieście)
(0)
0.0
Peeling kawitacyjny
30,00 zł
Peeling kawitacyjny jest to zabieg polegający na oczyszczaniu skóry za pomocą ultradźwięków. Bezboleśnie i bez skutków ubocznych regeneruje i odnawia skórę poprzez usunięcie nadmiaru sebum z porów, pozbycie się zrogowaciałego naskórka i bakterii. Kawitacja jest alternatywą dla oczyszczania manualnego, polecana nawet dla skór bardzo wrażliwych. 
Kraków (Kraków-Śródmieście)
(0)
0.0
Pokaż więcej
Pobierz aplikację mobilną
KONTAKT
kontakt@mbooking.pl
695 522 255