ESKADRA
Łaska 46/48
95-200 Pabianice
Opinie: 0 (średnia z 0 opinii)
Kontakt:
tel:
e-mail: es-kadra@o2.pl
Taniec
Zumba Kids
4x60min/mies. 70,00 zł
Czas spędzany w grupie rówieśników na zajęciach tanecznych, poznawanie możliwości i ograniczeń własnego ciała, zdrowa rywalizacja i dyscyplina z całą pewnością w łagodny sposób przygotowują dziecko do wkraczania w dorosłość. Podczas nauki tańca dzieci wyzbywają się kompleksów i zahamowań, są spontaniczne i otwierają się na świat. Taniec jest doskonałą formą spędzania wolnego czasu, łączy naukę z rozrywką. Nauka tańca dla dzieci kształtuje prawidłową postawę, rozwija koordynację ruchów i wszechstronną sprawność fizyczną dziecka. Taniec uczy dzieci: cierpliwości, wytrwałości, samodzielności, odporności na trud i zmęczenie, odwagi, odpowiedzialności.Taniec rozwija: pamięć, spostrzegawczość, wyobraźnię i inteligencję twórczą. Taniec stanowi ogromną siłę wychowawczą dzięki której, wiedza i umiejętności zdobyte podczas nauki zaprocentują w przyszłości. Wychowamy ludzi wrażliwych i twórczych. Na zakończenie roku szkolnego organizujemy pokazy taneczne, podczas których dzieci prezentują nabyte umiejętności. Dzieci, które chcą kontynuować przygodę z tańcem i rozwijać swoje umiejętności, mogą zapisać się do Klubu Tańca Towarzyskiego Eskadra - będą one mogły w przyszłości uczestniczyć w turniejach tańca towarzyskiego w kraju, a nawet za granicą – zdobywać kolejne klasy taneczne, rywalizować z innymi parami o tytuły Mistrzów. Jaki powinien być strój do tańca: Wygodny, niekrępujący ruchów (np. bawełniana podkoszulka, spodenki, wygodne spodnie, spódniczka albo getry). Obuwie na płaskiej podeszwie, wygodne, umożliwiające swobodną pracę stóp (np. adidasy, tenisówki – z jasną podeszwą).
Pabianice
(0)
0.0
Salsation
8 x 60 min 80,00 zł
Czym jest SALSATION? To nowy program taneczno fitnessowy, który podbił Azję, a teraz wielkimi krokami wkracza na rynek europejski i amerykański. Nazwa SALSATION to połączenie słowa „salsa” (z języka hiszpańskiego sos), czyli mieszanka wielu stylów i rytmów. Słowo „sensation” oznacza odczucia i wrażenia, ponieważ program kładzie silny nacisk na zabawę, połączoną z rozwijaniem własnej świadomości ciała i muzykalności.Twórcą Salsation jest Wenezuelczyk Alejandro Angulo, który od lat związany jest z firmą NIKE, jest on znakomitym tancerzem i choreografem. Zajęcia Salsation często mylony jest z zajęciami ZUMBA FITNESS, ponieważ charakteryzują się one latynoską i żywiołówą muzyką. Jednak choreografie Salsation są bardziej rozbudowane, a uczestnicy biorący udział w zajęciach zapoznają się z ruchami i ich techniką, co pozwala im łatwiej i dokładniej podążać za instruktorem oraz skupić się na własnej interpretacji tanecznej. Salsation opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu można tańczyć i ćwiczyć jednocześnie.Salsation łączy w sobie technikę tańca, muzykalność, trening funkcjonalny i oczywiście świetną zabawę. Salsation jest dla każdego, kto kocha taniec!
Pabianice
(0)
0.0
Klub tańca towarzyskiego
8 x 90 min./osoba 120,00 zł
Pabianice
(0)
0.0
Zumba
4 x 60 min 50,00 zł
Zajęcia przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Wszechstronnie kształtują sylwetkę, mają na celu spalenie zbędnych kilogramów, zwiększenie wytrzymałości mięśni, ujędrnienie ciała oraz poprawienie kondycjiZUMBA to absolutny hit na całym świecie. Zajęcia taneczne inspirowane latynoskimi rytmami - fuzja tańca i aerobiku. Trening oparty jest na prostych krokach tanecznych wykonywanych do rytmów marenge, salsa, cumbia, reggeton, flamenco czy tańca brzucha. Zmienne tempo następujących po sobie utworów muzycznych wpływa na interwałowy charakter zajęć, dzięki czemu ZUMBA to doskonały trening poprawiający parametry układu krążenia. Podczas jednej godziny zajęć wydatek energetyczny sięga nawet 600 kcal.Regularnie podejmowany umożliwia osiąganie smukłej sylwetki. Rytm, muzyka, taniec tworzą niepowtarzalną atmosferę i wprawiają w świetne samopoczucie. Jaki powinien być strój do tańca: Wygodny, niekrępujący ruchów (np. podkoszulka lub bluzka i elastyczne spodnie). Obuwie zmienne - sportowe i wygodne. O szczegółach poinformuje instruktor na pierwszych zajęciach.
Pabianice
(0)
0.0
Pobierz aplikację mobilną
KONTAKT
kontakt@mbooking.pl
695 522 255