Antywindykacja.pl
Fryderyka Chopina 23 / 213
62-800 Kalisz
Opinie: 0 (średnia z 0 opinii)
Kontakt:
tel:
e-mail: anty-windykacja@o2.pl
fax: 62 767-69-68
antywindykacja.pl
Godziny otwarcia:
Pn:
08:30 - 15:30
Wt:
08:30 - 15:30
Śr:
08:30 - 15:30
Cz:
08:30 - 15:30
Pt:
08:30 - 15:30
So:
Zamknięte
Nd:
Zamknięte
Kancelaria Adwokacka
Restrukturyzacja
zapraszamy do kontaktu
Pod pojęciem restrukturyzacji długu należy rozumieć zmiany struktury zobowiązań pod względem ich ilości okresu… i sposobu spłaty oraz wysokości oprocentowania, dokonywane za zgodą wierzycieli w celu obniżenia kosztów obsługi zadłużenia. na celu wstrzymanie czynności egzekucyjnych poprzez : doprowadzenie do zawieszenia postępowania egzekucyjnego w efekcie porozumienia z wier którzy od lat praktykują i ciągle udoskonalają techniki mediacyjne. kwalifikacje i doświadczenie naszych negocjatorów gwarantują jakość świadczonych usług. Każdą sprawę prowadzimy rzetelnie, indywidualnie – z zachowaniem najwyższej staranności, ponieważ najbardziej zależy nam na zadowoleniu naszych partnerów.
62-800 Kalisz
(0)
0.0
Antyegzekucja
zapraszamy do kontaktu
DZIAŁANIA ANTYEGZEKUCYJNE – w przypadku wszczętej egzekucji komorniczej , podejmujemy działania mające… na celu wstrzymanie czynności egzekucyjnych poprzez : doprowadzenie do zawieszenia postępowania egzekucyjnego w efekcie porozumienia z wier którzy od lat praktykują i ciągle udoskonalają techniki mediacyjne. kwalifikacje i doświadczenie naszych negocjatorów gwarantują jakość świadczonych usług. Każdą sprawę prowadzimy rzetelnie, indywidualnie – z zachowaniem najwyższej staranności, ponieważ najbardziej zależy nam na zadowoleniu naszych partnerów.
62-800 Kalisz
(0)
0.0
Sprzeciw od nakazu zapłaty
zapraszamy do kontaktu
Jeśli otrzymałeś z sądu nakaz zapłaty, nie musisz się go jeszcze poważnie obawiać. Wystarczy, że szybko i prawidłowo na niego zareagujesz, w czym nasza kancelaria Ci pomoże. Zazwyczaj korespondencję tego rodzaju prawdziwi bądź domniemani dłużnicy otrzymują z tzw. E-Sądu, czyli Sądu Rejonowego w Lublinie VI Wydział Cywilny. Bardzo chętnie korzystają z takiej drogi wszelkiego rodzaju firmy windykacyjne. Jest to związane z faktem, że w Elektronicznym Postępowaniu Upominawczym nie załącza się do pozwu żadnych dowodów. Istnieje zatem prawdopodobieństwo, że podmiot, który usiłuje wyciągnąć od nas pieniądze, nie jest w stanie tego udokumentować i liczy na to, że przekona nas autorytet sądu, którym się posłużył. Tymczasem, wystarczy złożyć sprzeciw od nakazu zapłaty, by sprawa wróciła do rozpoznania w normalnym trybie. Rzecz wydaje się prosta. Mamy na to jednak tylko czternaście dni, a często nie jesteśmy do końca pewni co robić. Warto więc czym prędzej zwracać się o pomoc do specjalistów. Uchylenie nakazu zapłaty może być początkiem dalszej walki. Zapewnij sobie wsparcie doborowych sił Sprzeciw od nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym jest pierwszym krokiem, który należy wykonać we właściwym czasie. Nasza kancelaria oferuje w tym obszarze kompleksową pomoc. Bezpłatnie wykonamy analizę wyroku otrzymanego przez Klienta. Sporządzimy także skuteczny sprzeciw od nakazu, uprzednio zbadawszy jego zasadność. To, co stanie się potem, zależy już od wierzyciela. Po przekazaniu sprawy do sądu rejonowego będzie on miał siedem dni na uzupełnienie pozwu i przedstawienie dowodów – zazwyczaj wówczas okazuje się, czy rzeczywiście miał czego żądać. Gdy tego nie zrobi, postępowanie zostanie umorzone. W innym wypadku dłużnik, który złożył odwołanie od nakazu zapłaty, otrzyma z sądu komplet tych dokumentów, a na odpowiedzenie na pozew będzie miał czternaście dni. Taka ewentualność także nie oznacza jeszcze, że pozostało już tylko złożyć broń i zastanawiać się nad zaspokojeniem żądań w wysokości, jaką zażyczył sobie powód. Trzeba jedynie dysponować odpowiednim wsparciem – takim, jakie zapewnia nasza Kancelaria. Wieloletnie doświadczenie w obszarze wierzytelności i postępowań egzekucyjnych czyni z nas wymagającego przeciwnika dla najbardziej nawet zawziętych windykatorów i innych wierzycieli. Nawet wówczas, gdy okaże się, że istnieją podstawy do żądania spłaty określonych zobowiązań, nasi doświadczeni negocjatorzy wypracują optymalne rozwiązanie. Zapraszamy!
62-800 Kalisz
(0)
0.0
Wykup długu
zapraszamy do kontaktu
Usługa ta polega na przeprowadzeniu transakcji cesji wierzytelności na rzecz podmiotu trzeciego, któremu dłużnik będzie dokonywał spłat zobowiązania. Kwota zakupu długu może być znacznie niższa od wartości wierzytelności. Usługa ta jest szczególnie korzystna w sprawach w których od dłuższego czasu są prowadzone czynności egzekucyjne z negatywnym skutkiem.  Wówczas wierzyciele najczęściej są skłonni odsprzedać wierzytelność za kwotę niższą od należności głównej.
62-800 Kalisz
(0)
0.0
Oddłużanie firm
zapraszamy do kontaktu
Do podstawowych czynników, z jakimi zmagać się musi każdy, kto prowadzi jakiegokolwiek rodzaju działalność gospodarczą, należy ryzyko. Dotyczyć może ono w zasadzie każdego aspektu funkcjonowania przedsiębiorstwa. I choć wiele jesteśmy w stanie zrobić, by ono samo pracowało w sposób niczym niezakłócony, są rzeczy, na które takiego wpływu nie mamy. Dotyczy to np. rzetelności poszczególnych kontrahentów. W rezultacie, popadanie w różnego rodzaju zadłużenie to jeden z częstszych problemów, z jakimi borykać się muszą przedsiębiorcy, nierzadko kończących się likwidacją prowadzonej przez nich działalności. Płynność finansowa jest koniecznym warunkiem, który umożliwia dalsze działanie. Jeśli pozwolimy, by nasze zobowiązania wymknęły się spod kontroli, może to zniweczyć kolejne rodzące się sukcesy. Skuteczne oddłużanie firm jest jednak możliwe dzięki kancelariom takim jak nasza. Im wcześniej będziemy mogli zająć się sprawą, tym łatwiej będzie ją korzystnie zakończyć. Nie wiesz jak oddłużyć firmę? Przedstaw nam swój problem, a my skutecznie pomożemy! W każdym przypadku zaczynamy od rzetelnego zbadania sytuacji, co pozwala dobierać właściwe rozwiązania. Po naszą pomoc dla zadłużonych firm sięgać można na wszystkich etapach windykowania zaległych należności. Udział w postępowaniu przedsądowym mogą na siebie wziąć nasi doświadczeni i wykwalifikowani negocjatorzy, którzy stale udoskonalają wykorzystywane w mediacjach techniki. Będziesz mógł w spokoju oddać się swoim obowiązkom, podczas gdy do nich należał będzie kontakt z wierzycielami. Wsparci rzetelną wiedzą prawniczą nie przeoczą żadnej możliwości pozwalającej na uzyskanie korzystnego porozumienia. Jeśli sprawa zdąży trafić do sądu, wykorzystamy wszystkie proceduralne możliwości, by nasz Klient zyskał jak najwięcej cennego czasu, a ostatecznie należycie zabezpieczającą jego interes ugodę. Gdy do akcji wkroczy komornik także nie trzeba jeszcze składać broni. Zależnie od stanu egzekucji i charakteru sprawy, nadal jesteśmy w stanie podjąć efektywne negocjacje, oraz doprowadzić do uchylenia klauzuli wykonalności. Często potrzebna jest pomoc dla firm zadłużonych np. w ZUS-ie. Dotyczy to szczególnie przedsiębiorstw małych, które urzędnikom łatwiej brać na cel niż ten największe. I tutaj swoją sytuację można poprawić, potrzeba jednak dobrego wsparcia prawniczego – takiego, jakie zapewnia nasza kancelaria. Wydatek na specjalistów od oddłużania jest w istocie oszczędnością – zwłaszcza w perspektywie kosztownej egzekucji komorniczej. Zapraszamy!
62-800 Kalisz
(0)
0.0
Pokaż więcej
Pobierz aplikację mobilną
KONTAKT
kontakt@mbooking.pl
695 522 255