Notice: Undefined variable: inf_green in /var/www/clients/client1/web1/web/komunikaty.php on line 24
Fryzjer najlepszym przyjacielem - nie tylko kobiety!
Data publikacji
czwartek, 08.01.2015
Pomożemy Ci oswoić nowe smaki:), a programy lojalnościowe osłodzą ich cenę.
Data publikacji
poniedziałek, 02.02.2015
Użytkownicy internetu korzystając z usług wielu firm, szukają mobilnych rozwiązań, które pozwolą im zaoszczędzić czas na bezpośrednim kontakcie. W ostatnim czasie zyskują na sile systemy rezerwacji online. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ każdy z nas codziennie szuka rozwiązań, które pozwoliłyby mu na optymalizację jego własnego czasu.
Data publikacji
poniedziałek, 16.11.2015
Niezależnie od tego, czy prowadzimy duże przedsiębiorstwo czy małą firmę, każdemu właścicielowi zależy na efektywnym zarządzaniu czasem, pracownikami oraz sprzętem. Na rynku dostępne są narzędzia pozwalające optymalizować te elementy. Coraz więcej osób zarządzających swoimi firmami docenia system rezerwacji online Mbooking.
Data publikacji
poniedziałek, 16.11.2015
Firmy szkoleniowe są bardzo dobrze przygotowane do coachingu. Na co dzień ich prelegenci dzielą się cenną wiedzą z setkami osób, które chcą dowiedzieć się czegoś praktycznego i poszerzyć wiedzę w danym temacie. Jako szef takiej firmy na pewno masz do perfekcji opanowaną wiedzę, jak również współpracę z coachami. Pytanie, jak radzisz sobie z zarządzaniem kursami…. Okazuje się, że nie każdy korzysta z systemu rezerwacji wizyt.
Data publikacji
poniedziałek, 30.11.2015
Pobierz aplikację mobilną
KONTAKT
kontakt@mbooking.pl
695 522 255