Niezależnie od tego, czy prowadzimy duże przedsiębiorstwo czy małą firmę, każdemu właścicielowi zależy na efektywnym zarządzaniu czasem, pracownikami oraz sprzętem. Na rynku dostępne są narzędzia pozwalające optymalizować te elementy. Coraz więcej osób zarządzających swoimi firmami docenia system rezerwacji online Mbooking.
Data publikacji
niedziela, 07.06.2020
Firmy szkoleniowe są bardzo dobrze przygotowane do coachingu. Na co dzień ich prelegenci dzielą się cenną wiedzą z setkami osób, które chcą dowiedzieć się czegoś praktycznego i poszerzyć wiedzę w danym temacie. Jako szef takiej firmy na pewno masz do perfekcji opanowaną wiedzę, jak również współpracę z coachami. Pytanie, jak radzisz sobie z zarządzaniem kursami…. Okazuje się, że nie każdy korzysta z systemu rezerwacji wizyt.
Data publikacji
niedziela, 07.06.2020
Zapewne zauważyłeś, że chcąc zarezerwować nocleg czy wizytę w hotelu lub pensjonacie, okazuje się, że trzeba kontaktować się z właścicielem nieruchomości osobiście za pośrednictwem telefonu lub e-maila. Wtedy zastanawiasz się, dlaczego właściciele tych miejsc nie korzystają z systemu rezerwacji online. Czy nie stać ich na inwestycję, która zwróciłaby się w bardzo krótkim czasie, dostarczając im większą ilość klientów?
Data publikacji
niedziela, 07.06.2020
Będąc właścicielem wirtualnego biura, wiesz, jak bardzo ważne jest pilnowanie terminów. Najlepiej jeśli Twoi klienci, czyli firmy lub pracujący freelancerzy będą mogli dokonywać rezerwacji na własną rękę. Tylko w taki sposób unikniesz niedomówień i ryzyka, że ten sam partner zamówi te samo biuro w tym samym czasie. Pomoże Ci w tym oferowany przez nas system rezerwacji.
Data publikacji
niedziela, 07.06.2020
System rezerwacji wizyt to narzędzie, którego nadal brakuje w gabinetach lekarskich. Nie mamy tu na myśli oczywiście publicznych zakładów zdrowotnych, bo to zupełnie osobny temat, ale zautomatyzowania rezerwacji brakuje także w wielu prywatnych gabinetach lekarskich.
Data publikacji
niedziela, 07.06.2020
Pobierz aplikację mobilną
KONTAKT
kontakt@mbooking.pl
695 522 255