Bezpieczeństwo jest najważniejsze
Najważniejsze jest bezpieczeństwo danych i rezerwacji, dlatego zaufaj
mbooking, który jest zabezpieczony jak bankowość internetowa.


Certyfikat SSL GeoTrust

Wiemy jak cenne dla każdego biznesu są dane zgromadzone w systemie rezerwacji dlatego kwestie poufności oraz bezpieczeństwa danych traktujemy priorytetowo. Dołożyliśmy starań by zapewnić najwyższy możliwy poziom zabezpieczeń. Na stronie mbooking.pl używany jest certyfikat SSL (Extended Validation). W oknie przeglądarki przed adresem strony pojawia się znak kłódki – to oznacza, że połączenie jest szyfrowane, czyli wszystkie dane wymieniane między Twoją przeglądarką a serwerami mbooking są zaszyfrowane.
certyfikat ssl
Bezpieczne serwery

Wprowadzone dane do systemu rezerwacji przechowywane są na doskonale zabezpieczonych maszynach, które znajdują się w strzeżonych budynkach. Korzystamy ze sprawdzonych dostawców serwerów dedykowanych, którzy zapewniają nam między innymi redundantność, czyli zdublowanie krytycznych elementów systemu. Dzieki temu w przypadku awarii jednego z nich, dane nigdy nie zostaną utracone, a system zawsze będzie prawidłowo działał. Serwerownie w których znajdują się dane klientów posiadają wszytskie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa ISO oraz przechodzą regularne audyty.
serwer
Kopie bezpieczeństwa

Codziennie wykonywane są kopie bezpieczeństwa. Dzięki temu w razie wystąpienia awarii, jesteśmy w stanie odtworzyć wszystkie dane klientów, rezerwacji i Twojej oferty. Dane nigdy nie zostaną utracone.
kopie bezpieczeństwa
Zabezpieczenia przed niepowołanym dostępem

Wgląd w konto na mbooking możliwy jest jedynie po podaniu ustalonego hasła. Hasła przechowywane są w postaci zaszyfrowanej. Nikt poza użytkownikiem nie może poznać hasła. Mbooking umożliwia nadawanie dedykowanych uprawnień dla Twoich pracowników. Dzięki temu zobaczą oni tylko to na co im pozwolisz.
dostęp do konta
Zgodność z wytycznymi GIODO

Wszytskie dane przetwarzane w mbooking zostały zgłoszone do Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych (GIODO) i są przetwarzane zgodnie z jego wytycznymi. System rezerwacji spełnia wymagania bezpieczeństwa w stopniu wysokim, a wszystkie stosowane procedury podlegają regularnym audytom.
Bezpieczny kod aplikacji

Dbamy o dobre praktyki przy tworzeniu kodu aplikacji, co ma istotne znaczenie dla ochrony systemu rezerwacji online przez atakami hakerów. Staramy się zabezpieczyć program przed wszystkimi popularnymi rodzajmi ataków. Części aplikacji pochodzącej od firm trzecich jest regularnie sprawdzana i aktualizowana.
kod aplikacji
Pobierz aplikację mobilną
KONTAKT
kontakt@mbooking.pl
695 522 255