x
Aplikacja mobilna usprawni Twój dzień pracy
Aplikacja mobilna jest stworzona dla firmy i klienta. Dzięki nowym technologiom pozwala zarządzać ofertami i rezerwacjami.

Rezerwacja w komputerze to nie wszystko. Zarówno Firma jak i Klient mają możliwość pobrania aplikacji mobilnej mbooking, w której udostępniono wiele innowacyjnych funkcjonalności. Pobierz aplikację i korzystaj z rezerwacji online z dowolnego miejsca. Pobranie i korzystanie z aplikacji jest całkowicie darmowe.

Aplikacja mobilna
Klient

Aplikacja mobilna mbooking posiada analogiczne funkcje do serwisu w wersji internetowej.

Każda usługa blisko Ciebie

W każdej chwili możesz odnaleźć usługę, która Cię interesuje. Możesz także przejrzeć szczegóły oferty, zdjęcia oraz wyczerpujący opis. W mbooking masz możliwość wysłania zapytania do firmy lub rezerwacji terminu bezpośrednio z telefonu. Udostępniamy opcję obdarowywania najbliższych kartą podarunkową.

Twój osobisty asystent

Aplikacja mobilna mbooking wysyła powiadomienia PUSH bezpośrednio na telefon, które są całkowicie bezpłatne. W ten sposób otrzymasz potwierdzenie rezerwacji oraz informację o zbliżającej się wizycie. System nie pozwoli Ci zapomnieć o wizycie.

Firma

Aplikacja mobilna mbooking to centrum zarządzania biznesem w Twoim telefonie.

Na bieżąco sprawdzisz informacje o zbliżających się rezerwacjach, dokonasz szybkiej rezerwacji za klienta, zmienisz ustawienia oferty. Przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo ciekawe i innowacyjne funkcje, dzięki którym pozytywnie zaskoczysz swoich klientów i zarazem zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Aplikacja udostępnia pełen wgląd w kalendarz, ofertę czy pełną listę rezerwacji. Dodatkowo w każdej chwili możesz przejrzeć listę klientów, wysłać do nich wiadomość lub zadzwonić.

Odbiór rezerwacji nigdy nie był taki łatwy!
Firma, która korzysta z aplikacji mobilnej nie musi już szukać rezerwacji i tracić niepotrzebnie czas. Wszystkie rezerwacje zebrane są w jednym miejscu. Z aplikacją mobilną przedsiębiorca otrzymuje dostęp do 3 innowacyjnych metod błyskawicznego wyszukiwania rezerwacji klienta, który pojawił się po odbiór usługi:
1. Telefon z NFC - przyłożenie dwóch smartfonów z NFC.
Wystarczy, że klient przybliży swój smarfon do Twojego, a na Twoim telefonie pokaże się jego rezerwacja z pełnymi szczegółami.

Jakie warunki muszą być spełnione?
  • Oba telefony muszą mieć zainstalowaną aplikację mbooking.
  • Oba telefony muszą być wyposażone w NFC (to już standard i ma go prawie każdy smarfon).
2. TAG NFC – przyłożenie telefonu do TAGa (np. naklejka)
Wystarczy, że klient przybliży swój smartfon do TAG NFC, a na Twoim telefonie lub na komputerze pokaże się jego rezerwacja z pełnymi szczegółami.

Jakie warunki muszą być spełnione?
  • Skonfiguruj TAG NFC, co zajmuje 2 minuty i umieść go w widocznym miejscu. TAG NFC kosztuje ok. 10 zł.
    Zobacz jak skonfigurować TAG NFC.
  • Klient musi posiadać smartfon z NFC (to już standard i ma go prawie każdy smartfon) oraz zainstalowaną aplikację mbooking.

3. Kod QR – zeskanuj kod QR na potwierdzeniu rezerwacji
Zeskanuj aparatem w telefonie kod QR, który jest na potwierdzeniu rezerwacji w PDF lub na telefonie klienta. Telefon automatycznie wyświetli rezerwację z pełnymi szczegółami.

Jakie warunki muszą być spełnione?
  • Twój smartfon musi posiadać aplikacje mbooking oraz aparat fotograficzny.
  • Klient musi posiadać kod QR, który jest na potwierdzeniu PDF lub w jego telefonie.

Pobierz aplikację mobilną
KONTAKT
kontakt@mbooking.pl
695 522 255