Wykup kartę podarunkową i zostaw nam swoją opinię dla innych

Wykup kartę podarunkową i zostaw nam swoją opinię dla innych

Budzimy się z przysłowiową „ręką w nocniku”, ale taką gafę można naprawić w jedną chwilę. Wystarczy zajrzeć na stronę mbooking.pl i z bogatej oferty usług wybrać tą, która sprawi największą radość osobie obdarowanej. A co u nas można znaleźć? Cały przekrój usług: rozpoczynając od usług kosmetyczno-fryzjerskich, spa i rekreacji, poprzez wypoczynek w dobrych hotelach, znajdziemy również propozycje aktywnego spędzania czasu na basenie czy podczas nauki tańca, aż do kursów językowych i wielu innych.

Aby pokazać, jak obdarowywana osoba jest dla Ciebie ważna dodaj coś od siebie i spraw, aby karta podarunkowa, tzw. gift card, była jedyną w swoim rodzaju. Możesz stworzyć coś osobistego dodając unikatowy tekst, zabawny film lub piosenkę. Karta z pełną informacją „co i jak” zostanie dostarczona pod wskazany przez Ciebie adres mailowy.

Możesz nam pomóc tworzyć system rezerwacji mbooking poprzez dodawanie opinii o zrealizowanej usłudze. To dzięki Twojej opinii, spostrzeżeniach i uwagach inni użytkownicy będą wiedzieli, że warto zainwestować w daną usługę. A nasza wyszukiwarka usług, dzięki zamieszczonym wpisom i ocenom, wyświetli poszukiwane usługi z uwzględnieniem tych najpopularniejszych i najlepiej ocenianych.

A więc korzystaj i polecaj innym, to co najlepsze!

Pobierz aplikację mobilną
KONTAKT
kontakt@mbooking.pl
695 522 255